tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / breloki / touch peny

touch peny

Touch pen, umożliwia korzystanie, z ekranu dotykowego smartfonu czy tabletu. Touch pen, staje się akcesorium równie praktycznym i pożądanym, jak zwykły długopis. Z tego względu, może stanowić idealny prezent dla każdego klienta i pracownika, a jednocześnie idealną reklamę firmy. Zwłaszcza w przypadku firm, w których touch peny wykorzystuje się na co dzień, ze względu na specyfikę pracy, warto zaopatrzyć kadrę, w zestaw markowych gadżetów. 

Touch pen - odpowiedź na współczesne potrzeby

Wykorzystanie nowoczesnych gadżetów reklamowych, świadczy o otwartości firmy na nowe rozwiązania. To wyznacznik biznesów ciągle rozwijających się, doskonalących umiejętności i ofertę. Takie gadżety, używane są każdego dnia - zarówno przez kadrę pracowniczą, jak też zarządzającą oraz klientów i pracowników. Ponadto, touch peny, używane są w pracy, jak i w czasie wolnym. Z tego względu, touch pen oznakowany logotypem firmy, jest zauważany przez duże grupy potencjalnych klientów. Najprostsze rozwiązania, często są najlepszą formą odpowiedniej identyfikacji wizualnej. 

Istnieją różnorodne modele touch penów, które należy dobierać, w zależności od potrzeb indywidualnych i oczekiwań grupy docelowej. To touch peny, wyposażone w końcówkę długopisu, a także nowoczesne modele z zapinką na lince, którą umieścić należy w gnieździe słuchawkowym. Gumowa końcówka tych gadżetów, umożliwia użytkowanie długotrwałe, bez ryzyka powstania zarysowań i zniszczeń. 

Design, jest zróżnicowany, pod kątem kolorystyki i stylu. Touch peny, bywają stylizowane na klasyczne, eleganckie długopisy, utrzymane w stonowanych barwach. To również gadżety kolorowe i nowoczesne,  przyciągające wzrok młodego odbiorcy. W zależności od dominującej stylistyki firmy, strategii marketingowej oraz potrzeb potencjalnych klientów, warto dobrze zastanowić się, nad wyborem modelu. Barwy i kształt, powinny być w pełni dopasowane do logotypu oraz innych napisów, które mają zostać zaprezentowane. 

Gadżety reklamowe, a strategia marketingowa - profesjonalne doradztwo

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak dostosować design gadżetów reklamowych, do obranej wcześniej strategii marketingowej. Pomagamy, realizować nowe zamierzenia, zgodnie z ustalonym planem. Na swoim koncie, mamy już owocne współprace, z wiodącymi firmami. Oferujemy profesjonalne doradztwo, na etapie projektowania nadruku i doboru odpowiedniego gadżetu promocyjnego. Reklamowe touch peny, to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, w ostatnich latach.  

 

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie