tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Katowice

Gadżety reklamowe Katowice

 

Gadżety reklamowe są obecnie jednym z najpopularniejszych narzędzi promocyjnych wykorzystywanych zarówno przez duże, jak i małe i średnie firmy. Do najważniejszych zalet tej formy promocji należy fakt, iż daje ona możliwość budowania pozytywnego wizerunku marki poprzez zaoferowanie klientowi realnej wartości. Sam komunikat reklamowy często nie wystarczy – klienci są nimi przecież zalewani bez przerwy i wręcz starają się od nich odciąć.

Tymczasem gadżet reklamowy to forma promocji, której reklamowy charakter jest z perspektywy klienta drugorzędny. Dla niego najważniejsze jest to, iż może cieszyć się oryginalnym i przydatnym upominkiem. Używając go każdego dnia, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak czyni logotyp firmy elementem swojego życia. Co więcej, również osoby z otoczenia mają z nim stały kontakt. Ciężko zatem o lepszy sposób na budowanie rozpoznawalności marki.

Dużym atutem promocji za pośrednictwem akcesoriów reklamowych jest fakt, iż można ją dostosować do praktycznie każdej grupy docelowej. Wśród dostępnych na rynku artykułów reklamowych znajdują się produkty, które przydadzą się biznesmenom, kierowcom, pracownikom biurowym, dzieciom w wieku szkolnym i wielu innym grupom.

Promocja niedroga i skuteczna

Warto zwrócić uwagę na to, że wykorzystanie akcesoriów reklamowych wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Jeżeli chcą Państwo osiągnąć bardzo dobre rezultaty przy niskich nakładach finansowych, możecie postawić na gadżety proste, ale oryginalne i przydatne. W tej formie promocji od budżetu zdecydowanie bardziej istotna jest pomysłowość! Dzięki temu równie dobrze sprawdza się w przypadku dużych firm, jak i małych i średnich.

Bewu – gadżety reklamowe Katowice

Jesteśmy jednym z najbardziej uznanych polskich producentów gadżetów reklamowych. Nasze artykuły reklamowe używane są na konferencjach i targach branżowych odbywających się w dużych miastach w całej Polsce. Jesteśmy obecni również na Śląsku – zamówienia składają u nas firmy z siedzibą w Katowicach i wielu innych miastach regionu. Współpracujemy z wieloma znanymi markami, wśród których można wymienić między innymi Raben, Lion's Bank i Polski Cukier. To świadczy o zaufaniu, jakim darzona jest jakość naszych reklamowych upominków!

Dlaczego warto postawić nasze usługi? Jednym z powodów jest na pewno bardzo duża różnorodność oferowanych przez nas gadżetów. Dzięki temu współpraca z nami daje szansę na dotarcie do bardzo wielu różnych grup docelowych.

Kolejnym atutem naszej firmy jest bardzo wysoki poziom wykonania produktów. Sprawia to, że odbiorcy używają ich przez długi czas i mają pozytywne skojarzenia z marką. Niemniej istotna jest także jakość zadruków, które są bardzo wyraźne i trwałe niezależnie od rozmiaru.

Dajemy Państwu duże pole wyboru, jeśli chodzi o takie aspekty jak kolorystyka produktów oraz rozmiar i rodzaj zadruku. Aby dowiedzieć się więcej, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oraz kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i uwzględnimy Wasze sugestie. Zamówienia jesteśmy w stanie wysłać do każdego zakątka kraju – dużych miast takich jak Wrocław, lecz również i mniejszych miejscowości. Wszystko, by udało się Państwu osiągnąć duży sukces dzięki wysokiej jakości artykułom reklamowym!

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie