tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Białystok

Gadżety reklamowe Białystok

 

Opracowanie skutecznej kampanii opartej o upominku reklamowej wymaga przemyślenia wielu istotnych aspektów. Należy wziąć pod uwagę między innymi grupę docelową i charakter wydarzenia, dostosowując do nich rodzaj upominków i wielkość zamówienia. Dlatego też warto nawiązać współpracę z producentem gadżetów reklamowych, który uwzględnia bardzo dokładne wytyczne Klientów.

Bewu – gadżety reklamowe dla firm z Białegostoku i okolic

Jesteśmy jedną z najbardziej polskich firm produkujących wysokiej jakości artykuły reklamowe. Współpracują z nami firmy z całej Polski, zlokalizowane między innymi w województwie podlaskim. Jeżeli mają Państwo firmę zlokalizowaną w Białymstoku lub okolicach, naprawdę ciężko o lepszą propozycję promocji opartej na gadżetach reklamowych.

Jednym z aspektów, które sprawiły, że udało nam się wyrobić tak solidną pozycję na rynku jest umiejętność wychodzenia naprzeciw potrzebom szerokiej gamy Klientów. Oznacza to między innymi, że oferujemy upominki o bardzo różnorodnym przeznaczeniu, skierowane do wielu różnych grup docelowych. To między innymi:

  • upominki dające rozrywkę i relaks: gry i zabawki dla dzieci czy reklamowe łamigłówki,

  • prestiżowe prezenty takie jak galanteria skórzana, notatniki i notesy flash czy akcesoria do wina,

  • szeroka gama elektroniki reklamowej, w tym powerbanki i pamięci flash,

  • gadżety, które klienci zabiorą ze sobą na urlop, m.in. śpiwory, parasole, leżaki, koce, klapki na plażę, okulary przeciwsłoneczne

  • odzież i czapki na chłodne pory.

Tak różnorodna gama produktów daje Państwu stworzenia kampanii idealnie dostosowanych do branży, profilu klienta, a nawet pory roku. To zarówno ekskluzywne upominki dla kontrahentów, jak i masowo dystrybuowane gadżety. Wszystkie z nich spełniają bardzo ważny wymóg stawiany przed tego rodzaju produktami, jakim jest praktyczność. Sprawia to, że często z nich korzystając, mają częsty kontakt z logotypem, co przyczynia się do zwiększenia rozpoznawalności marki.

W naszej ofercie znajdują się produkty z różnych półek cenowych. To spory wybór tanich, a zarazem oryginalnych gadżetów reklamowych, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane również przez mniejsze firmy. Pamiętajmy, że dobre akcesoria reklamowe powinny być po pierwsze pomysłowe, dlatego do osiągnięcia dobrego efektu wcale nie są niezbędne duże nakłady finansowe.

Bardzo ważna jest dla nas również rzetelność. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas gadżety stały na wysokim poziomie, jeśli chodzi o wykonanie. Z tego samego powodu realizujemy zawsze realizujemy zlecenia terminowo – i to niezależnie od ilości zamówionych produktów.

Jeżeli szukają Państwo interesujących pomysłów na gadżety reklamowe, które pozytywnie zaskoczą klientów, serdecznie zapraszamy do lektury naszego bloga firmowego. Znajdą na nim Państwo wiele inspirujących artykułów, w których przedstawiamy najciekawsze propozycje gadżetów reklamowych. Warto również przejrzeć nasz katalog, w którym zamieściliśmy dane na temat naszych produktów takie jak wymiary, rodzaj zadruku i dostępne kolory.

W razie ewentualnych pytań i wątpliwości, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Gwarantujemy, że na Państwa pytania odpowiemy rzetelnie i wyczerpująco. Zdajemy sobie sprawę, że komunikacja jest podstawą udanej współpracy.

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie