tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Szczecin

Gadżety reklamowe Szczecin

Kto nie lubi dostawać interesujących prezentów? Jeżeli upominek jest trafiony, czujemy wdzięczność wobec osoby, która go nam podarowała. Czemu by nie wykorzystać tego dla promocji Państwa firmy? Smycze reklamowe, pamięci flash czy kubki to tylko kilka z przykładów gadżetów reklamowych, które cieszą się obecnie dużym powodzeniem. Możliwości jest naprawdę dużo i wiele z nich jest naprawdę oryginalnych. To świetna taktyka, by zbudować rozpoznawalną markę, wyróżniając się na tle konkurencji!

Masz firmę w Szczecinie lub okolicach? Postaw na gadżety reklamowe!

Jeżeli szukacie Państwo znakomitych artykułów reklamowych, nie mogliście lepiej trafić! Nasza firma jest jednym z najpopularniejszych polskich producentów akcesoriów reklamowych. Oferujemy produkty, które perfekcyjnie wpasują się w preferencje osób należących do wielu różnych grup wiekowych i zawodowych. Jednym z regionów, w których nasza oferta cieszy się ogromnym zainteresowaniem jest województwo zachodniopomorskie. Bardzo skutecznie przyciągają uwagę na konferencjach i targach odbywających się w Szczecinie i okolicach.

Przykładów proponowanych przez nas interesujących gadżetów reklamowych możemy podać naprawdę mnóstwo! Można wśród nich wymienić chociażby:

  • zabawki dla dzieci, które dostarczą najmłodszym wielu godzin świetnej zabawy, a przy tym rozwijają zdolności manualne i umiejętność logicznego myślenia,

  • ekskluzywna galanteria skórzana od prestiżowych marek takich Mauro Conti, a w tym między innymi skórzane portfele, teczki konferencyjne czy etui na wizytówki,

  • akcesoria idealne na wakacje, takie jak koce i parasolki,

  • na konferencjach idealnie sprawdzą się np. wygodne teczki.

To tylko kilka przykładów – możemy pochwalić się jedną z najbardziej obszernych ofert akcesoriów reklamowych na rynku. Dzięki temu współpracują z nami firmy reprezentują różnorodne sektory, chcące dotrzeć do wielu grup klientów.

Chętnie realizujemy różne typy zleceń – od niewielkiej ilości prestiżowych produktów po masowe zamówienia na produkty w rodzaju długopisów czy smyczy. Niezależnie od wielkości zamówienia, możemy zagwarantować terminową realizację i bardzo wysoką jakość wykonania każdego egzemplarza.

Oferowane przez nas produkty są nie tylko bardzo atrakcyjne wizualnie, ale i trwałe. Dzięki temu klienci korzystają z nich przez długi czas i kojarzą markę z solidnością.

O wysokiej jakości naszych usług świadczy lista naszych współpracowników, wśród których znajduje się wiele powszechnie znanych marek. Lion's Bank, Raben, Baumit i Polski Cukier – zaufanie, którym darzą nas te bardzo popularne firmy mówią same za siebie! Do tego doborowego grona stale dołączają nowe firmy, które przekonują się o jakości współpracy z nami.

Pomysły na ciekawe artykuły reklamowe są wręcz nieskończone! Cały czas pojawiają się nowe propozycje wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. Jeżeli chcą Państwo je poznać, serdecznie polecamy zapoznanie się z artykułami publikowanymi na naszym blogu.

Aby poznać szczegółowe informacje na temat prezentowanych przez nas artykułów reklamowych, warto zapoznać się z naszym katalogiem. Chętnie również udzielimy Państwu informacji drogą telefoniczną i mailową.


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie