tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Kraków

Gadżety reklamowe Kraków

 

Jeżeli do tej pory nie mieli Państwo okazji wykorzystać gadżetów reklamowych w promocji firmy, najwyższa pora to zmienić! Jest to narzędzie promocyjne, bez którego nie może obyć się żadna współczesna marka. Jego najważniejszą zaletą jest możliwość wyjścia naprzeciw potrzebom klienta.

Zamiast prezentować mu jedynie pusty komunikat reklamowy, oferujemy mu upominek, który naprawdę mu się przydaje! Jeżeli będzie produktem wysokiej jakości, pozwoli stworzyć w jego oczach bardzo pozytywny wizerunek marki. Co więcej, używając go w życiu codziennym, będzie każdego dnia wielokrotnie oglądał logotyp Państwa firmy.

Dzięki gadżetom reklamowym, mają Państwo szansę dotrzeć do praktycznie każdej grupy klientów. Każdy docenia gadżety, które czynią jego życie codzienne bardziej komfortowym. Z jednej strony mamy klasyczne długopisy, z drugiej nowoczesne propozycje w rodzaju ekologicznych ładowarek solarnych. Niektóre z dostępnych gadżetów reklamowych mogą Państwa bardzo zaskoczyć!

Warto przy tym nadmienić, że proste gadżety również mogą sprawdzić się bardzo dobrze, jeżeli będą atrakcyjne wizualnie i oryginalne. Na przykład dobrej jakości artykuły biurowe mogą być niedrogą, ale bardzo skuteczną reklamę. Od dużych nakładów finansowych często ważniejszy okazuje się ciekawy pomysł!

Bewu – gadżety reklamowe Kraków

Jesteśmy jednym z najpopularniejszych producentów gadżetów reklamowych w Polsce. Nasz sklep oferuje niezwykle szeroką gamę artykułów reklamowych z różnych półek cenowych, przeznaczonych dla każdej grupy docelowej. Dzięki temu będą mogli Państwo przygotować kampanię dla kierowców, zapalonych podróżników, dzieci w wieku szkolnym czy pracowników biurowych. Dla każdego coś miłego!

Niezależnie od ceny i przeznaczenia, wszystkie reklamowe artykuły oferowane przez nas odznaczają się wysoką jakością wykonania. Na pewno zdają sobie Państwo sprawę z tego, jak duże ma to znaczenia dla wizerunku firmy – tylko upominek, który będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez długi czas, spotka się z uznaniem klienta!

Na podobną staranność mogą Państwo liczyć, jeśli chodzi o znajdujące się na produktach zadruki. Za każdym razem będą one trwałe i wyraźne, doskonale przyczyniając się do budowania rozpoznawalności marki.

Wszystkie powyżej wymienione aspekty sprawiły, że nasze akcesoria reklamowe stały się prawdziwym hitem na konferencjach i targach branżowych na terenie całego kraju (m.in. w Krakowie). Zamówienia u nas składają takie marki jak Raben, Polski Cukier czy Lion's Bank. Doskonale świadczy to o wysokim poziomie naszych propozycji!

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Artykuły reklamowe są formą promocji, w której naprawdę można wykazać się kreatywnością. Jeżeli szukają Państwo interesujących pomysłów, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z blogiem firmowym Bewu. Nie brakuje na nim intrygujących propozycji wykorzystania gadżetów promocyjnych!

Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z katalogiem Bewu. Można w nim zapoznać się ze szczegółowymi danymi wszystkich produktów znajdujących się w ofercie firmy. W razie ewentualnych wątpliwości warto także skontaktować się z Bewu drogą mailową lub telefoniczną. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania!

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie