tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Breloki do kluczy / miarki

miarki

lista produktów

Brelok do kluczy, miara... V4872-02

cena: 7,28 zł

Numer produktu: V4872-02

Miara składana 50 cm, brelok do kluczyKolor: biały -...

Brelok do kluczy, miara 1 m V5630-04

cena: 2,68 zł

Numer produktu: V5630-04

Brelok do kluczy "like it", miara 1 m, skala metryczna i...

Brelok do kluczy, miara 1 m V5630-02

cena: 2,68 zł

Numer produktu: V5630-02

Brelok do kluczy "like it", miara 1 m, skala metryczna i...

Brelok do kluczy, miara 1,5 m V5615-02

cena: 3,21 zł

Numer produktu: V5615-02

Brelok do kluczy, miara 1,5 m z czarnym przyciskiem...

Brelok do kluczy "domek",... V2088-02

cena: 3,94 zł

Numer produktu: V2088-02

Brelok do kluczy "domek", miara 2 mKolor: biały -...

Breloki w formie miarki

Gadżety reklamowe to idealny pomysł na rozreklamowanie firmy, jak również zachęcenie potencjalnego klienta do zapoznania się z przedstawioną ofertą. Jest to świetny upominek lub prezent, który można wręczyć podczas eventów, spotkań promocyjnych, szkoleń czy przy okazji różnorakich wydarzeń okolicznościowych.

Bardzo ciekawymi i uniwersalnymi gadżetami są breloki do kluczy - miarki. Firma BEWU dba o różnorodność artykułów promocyjnych, a oryginalność i wysoka jakość proponowanych produktów zadowoli wielu klientów.

Breloki - miarki posiadają różne ciekawe kształty i wzory. Wykonane są z trwałego materiału, który pozwoli używać artykuł wielokrotnie bez ryzyka uszkodzenia. W ofercie znajdują się breloki, które posiadają różną długość miarki i zróżnicowaną skalę. Trwałe i solidne zapięcie umożliwia przyczepienie gadżetu do innych przedmiotów, dzięki czemu produkt można mieć zawsze przy sobie, a także jest świetnym uzupełnieniem innych akcesoriów. Mnogość indywidualnych szablonów daje możliwość dobrania gadżetu odpowiednio do sytuacji i akcji promocyjnej. Standardowe miarki, Małe breloki w kształcie odblaskowej kamizelki, brelok do kluczy „domek” czy „kciuk do góry” – to jedne w wielu propozycji oferowanych przez firmę.

Możliwość dobrania odpowiedniego koloru, wzornictwa, wielkości, kształtu, jak również wyprodukowania indywidualnego szablonu zawierającego logo i dane firmy pozwala w ciekawy i oryginalny sposób wypromować dana markę. Indywidualne znakowanie i brandowanie to idealny sposób na przybliżenie odbiorcom oferty, jak również przypomnienie o istnieniu danego przedsiębiorstwa.

Produkty proponowane przez firmę BEWU to nie tylko artykuły ciekawe wizualnie, ale przede wszystkim produkty użyteczne, które mogą przydać się w wielu codziennych sytuacjach. Gadżety wyposażone są w praktyczne i unikatowe elementy, które spełniają wiele oryginalnych i ciekawych funkcji.

Indywidualność zamówienia, dobranie ilości gadżetów, wybór kolorów i modeli breloka, niska i satysfakcjonująca cena, wykorzystanie trwałych i sprawdzonych materiałów, to główne cechy proponowanych akcesoriów, a także czynniki mające wpływ na popularność firmy i zdobywanie coraz większej rzeszy zadowolonych klientów.

Szeroka gama produktów, bardzo dobrze przygotowana strona firmowa, dopasowany do oczekiwań i wymagań każdego klienta katalog, pozwala wybrać odpowiedni produkt, dostosować go do indywidualnych potrzeb, jak również stworzyć unikalną i ciekawą ofertę skierowaną do firm poruszających się w każdej branży.


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie