tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Wrocław

Gadżety reklamowe Wrocław

 

 

Gadżety reklamowe są obecnie bardzo ważną częścią promocji wielu firm. Jest to rodzaj reklamy, który daje korzyści obu stronom. Firma może dzięki nim zbudować wizerunek marki, klient zaś otrzymuje upominek, który może przydać mu się w wielu sytuacjach. Bardzo dobry gadżet reklamowy będzie używany przez klienta bardzo często, dzięki czemu zarówno on sam, jak i osoby z jego otoczenia będą miały stały kontakt z logotypem.

Czym powinny cechować się gadżety reklamowe?

Gadżety reklamowe muszą spełniać kilka najważniejszych wymogów, by skutecznie pełnić swoją promocyjną funkcję. Jak można domyśleć się z treści powyższego akapitu, jednym z nich jest praktyczność. Jeżeli upominek okaże się dla klienta nieprzydatny, szybko trafi do kąta, a nawet do kosza.

Drugim wymogiem jest zaś atrakcyjna, a najlepiej także oryginalna forma. Dzięki niej gadżet naprawdę zwraca na siebie uwagę, co w połączeniu z wyraźnym, ale subtelnym zadrukiem doskonale wspiera rozpoznawalność marki.

Wreszcie nie można też zapomnieć o wysokiej jakości wykonania. Nie tylko wydłuży ona czas użytkowania produktu, ale i pomoże budować pozytywny wizerunek marki – nie chcą Państwo przecież, by Wasza firma kojarzyła się klientom z tandetą.

Bewu – producent gadżetów reklamowych Wrocław

Jeżeli interesuje Państwa kampania oparta na akcesoriach reklamowych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu naszego internetowego. Lista podmiotów, którym pomogliśmy przygotować efektywną kampanię jest naprawdę imponująca – należą do niej tak znane marki jak Lidl, Apart i Lion's Bank.

W naszej ofercie znajdują się bardzo różnorodne gadżety reklamowe. To między innymi bardzo szeroka gama nowoczesnej elektroniki, stylowa odzież, eleganckie notatniki i notesy, akcesoria podróżne i wiele innych. W skład prezentowanych przez nas artykułów reklamowych wchodzą zarówno proste upominki w rodzaju długopisów czy przyborów szkolnych, jak i produkty o wyższej wartości, takie jak na przykład nowoczesne monitory aktywności czy ładowarki słoneczne.

Każdy z prezentowanych przez nas gadżetów reklamowych spełnia wszystkie z wymienionych powyżej wymogów wobec produktów tego typu. Praktyczne funkcje, atrakcyjna forma, wysoki standard wykonania, a do tego trwałe i pięknie wyglądające zadruki – wszystko to sprawia, że oferowane przez nas artykuły reklamowe są prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Stały się prawdziwymi hitami na konferencjach i targach branżowych w Poznaniu i wielu innych polskich miastach.

Dostosuj artykuły reklamowe do odbiorcy

Duża różnorodność dostępnych gadżetów reklamowych daje Klientom ogromne możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie upominków do branży i grupy docelowej. Dzięki temu możemy Państwu pomóc przygotować kampanię opracowaną z myślą zarówno o najmłodszych odbiorcach, jak i ważnych kontrahentach. Mogą Państwo zaoferować Klientom zarówno gadżety reklamowe przydatne w życiu codziennym i zawodowym, jak i służące po prostu do rozrywki, takie jak np. bardzo popularne w ostatnim czasie fidget spinnery.

 

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie