tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Gadżety reklamowe Gdańsk i okolice

Gadżety reklamowe Gdańsk i okolice

 

Jeżeli zależy Państwu na stworzeniu rozpoznawalnej i prestiżowej marki, nie możecie zignorować potencjału tkwiącego w gadżetach reklamowych. Jest to forma promocji, która potrafi być naprawdę niedroga, dając zarazem bardzo satysfakcjonujące rezultaty.

Sam komunikat reklamowy zazwyczaj nie przedstawia dla klienta żadnej wartości. Co innego, jeżeli pojawia się w formie produktu, który przydaje mu się na co dzień. Firma, dzięki której go otrzymał, będzie kojarzyć mu się bardzo pozytywnie, ponieważ dzięki niej otrzymał coś naprawdę wartościowego.

Bewu – gadżety reklamowe Gdańsk

Jeżeli posiadają Państwo firmę działającą na terenie Gdańska i innych miast województwa pomorskiego, serdecznie polecamy zainteresowanie się naszą ofertą. Jesteśmy jedną z najbardziej uznanych firm oferujących doskonałe gadżety reklamowe. Współpracują z nami podmioty z dużych polskich miast, jak również i duża ilość firm zagranicznych. Lincoln Electric, Fibaro, Polski Cukier czy Raben to marki, których nazwy mówią same za siebie! Każda z nich dzięki współpracy z Bewu zyskała bardzo skuteczną promocję skierowaną do różnorodnych grup docelowych.

Upominki dla każdej grupy docelowej

Aby zaoferować klientowi upominek, z którego naprawdę się ucieszy, trzeba najpierw określić jego potrzeby. Na szczęście w ofercie bewu.pl znajduje się bardzo różnorodna gama artykułów reklamowych, wśród których z łatwością znajdą Państwo produkty dostosowane do potrzeb grupy docelowej:

 

  • dla najmłodszych odbiorców świetną propozycją będą np. zabawki, gry i przybory szkolne,

  • dla młodych, dynamicznych osób świetną opcją będzie elektronika, w tym power banki i pamięci USB,

  • pracownicy biurowi na pewno bardzo docenią artykuły biurowe, które wspomagają codzienną pracę, takie jak np. karteczki samoprzylepne, klipy do notatek, pojemniki na długopisy,

  • klienci zmotoryzowani ucieszą się na takie gadżety jak ładowarki samochodowe czy latarki.

 

To tylko niektóre przykłady wielu możliwości, które oferujemy Klientom chcącym stworzyć idealną kampanię reklamową. W poszukiwaniu pomysłów naprawdę warto odwiedzić naszego bloga, na którym naprawdę nie brakuje inspiracji!

Kreatywność i świetne wykonanie

Jesteśmy znani z gadżetów, które idealnie łączą kreatywność i świetny poziom wykonania. Ta pierwsza sprawia, że artykuły reklamowe wyróżniają się na tle reszty, nawet jeśli nie należą do grupy produktów prestiżowych. Interesujący design może sprawić, że również np. niepozorny długopis może naprawdę zwracać uwagę. Proste, a zarazem kreatywne akcesoria reklamowe to świetny sposób na uzyskanie świetnych rezultatów bez dużych nakładów finansowych.

Bardzo ważnym aspektem z perspektywy budowania marki jest również jakość produkcji. Kiepsko wykonany produkt może cieszyć klienta przez chwilę, ale gdy po krótkim czasie przestanie działać, pozostawi go z uczuciem niesmaku. Na pewno nie wpłynie to pozytywnie na wizerunek firmy! Dlatego też postaraliśmy się o wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość produktów.

Współpracując z nami, mają Państwo także gwarancję wysokiej jakości zadruków. Dzięki doskonałej trwałości i wyglądowi będą doskonale reprezentować Państwa firmę!

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie