tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Notatniki i akcesoria Moleskine / ołówki

ołówki

lista produktów

Ołówek mechaniczny Moleskine VM003-02

cena: 56,05 zł

Numer produktu: VM003-02

Ołówek mechaniczny MOLESKINE 0.7, metalowy klip (wzór...

Promocyjne gadżety do pisania, na których można wykonać dowolny nadruk, to jedne z popularniejszych produktów w świecie produkowanych masowo upominków promocyjnych. Nie inaczej jest z ołówkami, które zajmują w tym wypadku niemal równie ważne miejsce co długopisy, a także oferują kilka interesujących rozwiązań, niedostępnych dla ich głównych rywali. W tej kategorii znajdą Państwo najbardziej prestiżowe spośród modeli reprezentujących tego typu produkty, gdyż po pierwsze są one przedstawicielem marki MOLESKINE, a po drugie są to tzw. ołówki mechaniczne. Warto je zatem mieć na podorędziu w czasie trwania targów branżowych, gdyż ich elegancja może stanowić bardzo dobrą wizytówkę Państwa firmy.

Z przyjemnością dopilnujemy tego, aby każdy z naszych klientów otrzymał gwarancję, że tak się właśnie stanie i odczuł satysfakcję z oddania w nasze ręce swojego promocyjnego zamówieniem na gadżety marketingowe. Składając zamówienie na ołówki mechaniczne MOLESKINE z nadrukiem, nie ogranicza Państwa żadna ilość zamówionych sztuk, gdyż nasze doświadczenie oraz zaplecze technologiczne pozwala nam zająć się nawet najbardziej wymagającymi zamówieniami. Postaramy się również, by zostały one dostarczone w satysfakcjonującym klienta czasie.

Dbałość o odpowiednie standardy naszej oferty pozwala nam dziś sprostać wszelkim Państwa oczekiwaniom i wymaganiom. Gwarantujemy, że zamówione w naszej firmie ołówki mechaniczne MOLESKINE z nadrukiem będą godnie reprezentować dobre imię Państwa firmy lub inicjatywę, której częścią się staną. Na nich i na wielu innych gadżetach i akcesoriach reklamowych z naszej oferty spokojnie można oprzeć większą część strategi marketingowej niemal każdej marki. W razie wątpliwości lub pojawienia się pytań, które nie wyjaśnia opis produktu, serdecznie prosimy o kontach z naszą obsługą klienta!


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie