tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Notatniki i akcesoria Moleskine / długopisy plastikowe

długopisy plastikowe

lista produktów

Długopis MOLESKINE VM002-03

cena: 56,05 zł

Numer produktu: VM002-03

Długopis MOLESKINE 0.5, metalowy klip (wzór...

Chcąc skorzystać z najprostszych i najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, wspomagających strategię marketingową w firmie, warto zastanowić się nad odpowiednim wyborem długopisów reklamowych. Koszt ich wyprodukowania zazwyczaj nie jest wysoki, trudności w umieszczeniu na nich logo bądź hasła reklamowe w zasadzie nie istnieją, a co najważniejsze są one bardzo użyteczne. Proszę w tym miejscu dodać do tego prestiż, elegancję, jakość i design marki MOLESKINE, a niezawodnie zrozumieją Państwo jak łatwo i efektywnie można odnieść sukces z pomocą plastikowych długopisów promocyjnych.

Nie da się oczywiście ukryć, że wiele dzisiejszych prac wykonuje się na komputerze, jednakże podpisywanie dokumentów, czy sporządzanie notatek nadal wymaga użycia długopisu. Dlaczego zatem nie mogą to być właśnie długopisy z logo Państwa firmy czy długopisy z nadrukiem przez Państwa wybranym i budującym pozytywny wizerunek marki wspólnie z brandem MOLESKINE? Nasze plastikowe długopisy reklamowe to asortyment, który znajdą Państwo nie tylko w tej kategorii, ale z całą pewnością to jest miejsce, w którym dobra jakość materiałów została połączona z funkcjonalnością, by godnie reprezentować wizerunek firmy, której logo znajduje się na korpusie.

Modele długopisów reklamowych MOLESKINE posiadają tu monochromatyczne kolory, co dodaje ich wzornictwu widocznych nawiązań do nowoczesnego i minimalistycznego designu. Poza tym są bardzo wygodne w obsłudze i niezawodne – tak samo, jak zapewne marka, której logo zlecą nam Państwo nanieść na ich obudowę. Długopisy firmowe wykonane z tej jakości plastiku z pewnością będą gadżetem, który w dużym stopniu przyczyni się do większej rozpoznawalności Państwa brandu, zwiększenia zaufania potencjalnych konsumentów, a także do ocieplenia wizerunku firmy w kontaktach biznesowych. Dziękujemy, że odwiedzili Państwo naszą ofertę!


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie