tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / Elektronika reklamowa / okulary wirtualnej rzeczywistości

okulary wirtualnej rzeczywistości

lista produktów

Okulary wirtualnej... P330.401

cena: 76,71 zł

Numer produktu: P330.401

Okulary wirtualnej rzeczywistości nowej generacji...

Okulary wirtualnej... P330.151

cena: 143,70 zł

Numer produktu: P330.151

Niezapomniane doświadczenie jest na wyciagnięcie ręki...

Okulary do wirtualnej rzeczywistości ( okulary VR ) pomogą nam przenieść się do innego świata za pomocą technologii. Ich popularność wciąż rośnie, jakość produktów jest coraz lepsza a ceny spadają. 

 

Z czym to się je?

Technologia pozwalająca nam w zagłębienie się rzeczywistość wirtualną wykorzystuje się przy grach, filmach, do podróżowania, a nawet do pokonywania własnych lęków. Każde urządzenie tego typu to sprzęt HMD ( z angielskiego HEAD MOUNTED DISPLAY ). Prościej mówiąc to taki monitor, który zakładamy na głowę. Chodzi o to, aby ekran był jak najbliżej naszym oczu i zajmował całe pole widzenia. Brak krawędzi ekranu ma nam zafundować pewną iluzję. Ekrany oddzielone są od siebie tak, że każdy przypada nam na jedno oko. W połączeniu tworzą wirtualny obraz. Przez specjalne soczewki nasz mózg przetwarza te informacje i odbiera je jako obraz trójwymiarowy. Dzięki temu możemy się poczuć jakbyśmy naprawdę przenieśli się w czasie i miejscu. Do tego dochodzi nam śledzenie ruchów naszej głowy. Obracając się w prawo widok na ekranie zmieni się dynamicznie. Czujniki takie jak żyroskopy i akcelerometry sprawiają, że jest to możliwe. 

 

Prościej i taniej

Dla ludzi ceniących sobie swój budżet zostały stworzone GOGLE VR, które są tańsze od Oculus Rift, HTC Vive i PlayStation VR. Wkładamy w nie swojego smartfona i gotowe! Możemy cieszyć się doznaniami VR nie rezygnując z innych udogodnień takich jak wycieczka. 

 

Do czego mi się to przyda?

  • Nie musisz wydawać fortuny, żeby znaleźć się na plaży egzotycznej wyspy. Wystarczy, że włączysz sobie obraz, założysz okulary i wyciągniesz się na kanapie. 

  • Transmisje na żywo nie są już tylko na ekranie naszym telewizorów. Możemy je oglądać za pomocą GOGLI VR. I to z pierwszego rzędu w 360 stopniach! To czasem lepsza opcja zapłacenie za koncert i spędzenie go na samym końcu za wszystkimi ludźmi.

  • Może chcesz zostać lekarzem? Wirtualna rzeczywistość pomaga rozwijać umiejętności lekarzy. Można brać udział w symulowanej operacji. Bez stresu, bez nieprzyjemnych konsekwencji.

  • Chciałbyś przezwyciężyć lęk wysokości? A może boisz się pająków? Wirtualna rzeczywistość pokaże Ci, że Twój strach jest tylko w głowie i pomoże przezwyciężyć lęk

  • Chciałbyś zwiedzić park narodowy ale jest okropna pogoda? Dzięki wirtualnej rzeczywistości to nie problem, możesz zwiedzać do woli, w każdej chwili. Nieważne gdzie jesteś i która jest godzina. 

  • Nie możemy zapominać o graczach dla, których wirtualna rzeczywistość daje mnóstwo nowych możliwości. Możemy wejść w świat gier i poczuć się jakbyśmy naprawdę stawiali czoła groźnym bestiom.

Nie ma ograniczeń. Sam sprawdź do czego Tobie mogą się przydać.

 


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Polityka prywatności

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie