tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / narzędzia / inne

inne

W stworzonej w tym miejscu kategorii znajdą Państwo narzędzia, które należą do różnych rodzajów asortymentu. Dzięki dołączeniu ich do tej listy nasi klienci mogą znaleźć poszukiwane akcesoria o wiele szybciej, a nawigacja po ofercie staje się automatycznie bardziej przejrzysta. Dbając o jakość wykonania i satysfakcję konsumentów korzystających z naszych propozycji, tworzymy dla Państwa solidną podstawę pod działania marketingowe. Naszym głównym celem jest bowiem przekazanie potencjalnemu klientowi podświadomej informacji, iż Państwa firma jest równie solidna i profesjonalna, jak nasze gadżety z nadrukiem.

Akcesoria promocyjne znajdujące się w tej kategorii narzędzi posiadają możliwość naniesienia różnej wielkości nadruku. Znakowanie to dostosowane jest oczywiście do specyfikacji materiału, na którym przebiega oraz Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań. Zawsze jesteśmy gotowi służyć swoim doświadczeniem i specjalistyczną poradą, aby owo uzupełnienie strategii marketingowej (np. podczas targów branżowych) mogło odnieść jak najlepszy efekt reklamowy i wizerunkowy. W tym wypadku efekt promocyjny najlepiej pasuje do klientów działających w branży ogrodniczej, gdyż w kategorii tej znajdą Państwo między innymi sekatory oraz chwytaki do zbierania śmieci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi kategoriami w ramach narzędzi i akcesoriów pełniących funkcję promocyjno-praktyczną. W każdej karcie produktu umieściliśmy najbardziej newralgiczne informacje na temat specyfikacji oraz oferowanego przez nas znakowania gadżetów. Wszelkie pytania można zadawać naszym pracownikom telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego. Będzie nam bardzo miło podjąć z Państwem również długofalową współpracę – terminowa realizacja zamówienia jest wpisana w standardy działania naszej firmy!

lista produktów

Poziomica V9735-08

cena: 7,80 zł

Numer produktu: V9735-08

Poziomica, 3 płaszczyzny pomiaruKolor: żółty -...


Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie