tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / wine club

wine club

Ekskluzywne alkohole, wina, brandy na prezent

Ekskluzywne alkohole, wina, brandy, to propozycja dla prawdziwych koneserów oraz firm, które pragną podkreślić swoją pozycję. Upominek w tej formie stanowić będzie najwyższą jakość i na pewno firma zostanie zapamiętana.

Oprócz smacznych win różnego gatunku jesteśmy w stanie zaoferować Państwu w ramach tej kategorii również eleganckie zestawy upominkowe, czekolady i praliny Lindt lub Chocolate Amatller, a także oliwy w oliwek, które będą w stanie dodać smaku wielu potrawom. Asortyment ten został zaś stworzony przede wszystkim z myślą o kliencie PREMIUM, który ocieplenie wizerunku chce połączyć również z niebanalnymi produktami i odpowiednio wysoką jakością – włoskie wina na pewno mogą to zagwarantować.

W kategorii tej znajdą Państwo ponad 200 różnych propozycji, nie wliczając w to elementów ozdobnych – pudełek, zawieszek na butelki – które można zakupić jako uzupełnienie zestawu oraz na których wykonujemy nadruki reklamowe. Z naszymi produktami wielbiciele i smakosze win z całego świata na pewno poczują się niezwykle miło, gdy np. w ramach świątecznej paczki w pracy otrzymają jeden z zestawów znajdujących się w tej kategorii.

Wina, które oferujemy Państwu w pakiecie z innymi akcesoriami, sprawdzą się również jako gustowny upominek biznesowy podczas negocjacji lub aby docenić swoich najważniejszych kontrahentów. Z naszą pomocą każdy klient będzie w stanie połączyć marketing z najlepszymi wariantami na prezent – wino i czekolada zawsze stanowiły dobre połączenie, nie mówiąc już o tym, iż to właśnie na takich produktach i upominkach można zbudować cześć prestiżu swojej marki.

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie