tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / MED

MED

Gadżety reklamowe związane ze zdrowiem

Gadżety reklamowe związane ze zdrowiem to propozycja skierowana do specyficznego rodzaju klientów. Właściwie wykorzystane mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek firmy, zwiększyć jej rozpoznawalność, a także zaufanie, jakim mogą obdarzyć ją potencjalni klienci czy też pacjenci, jeśli mamy do czynienia z placówkami medycznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór akcesoriów, które nie tylko idealnie nadają się do roli promocyjnych upominków, ale także posiadają możliwość nadruku.

Wśród naszych propozycji medycznych gadżetów reklamowych znalazły się między innymi apteczki, elektroniczne termometry, koce termiczne, samochodowe zestawy pierwszej pomocy, plastry, pojemniki na tabletki, zegarki lekarskie, a nawet długopisy i zakreślacze w formie strzykawki. Wszystko to po to, aby umiejętnie podkreślić branżę, jaką Państwo reprezentują oraz aby klient, który otrzyma taki upominek, mógł z niego skorzystać w awaryjnej sytuacji, jednocześnie mając świadomość, komu zawdzięcza taką możliwość.

Oprócz wyżej wymienionych akcesoriów posiadamy również kilka innych propozycji kojarzących się ze zdrowiem, a są to w szczególności etui na szczoteczkę do zębów, piłeczki antystresowe, miary do ciała, szczoteczki do zębów, a także masażer do ciała czy światełko rowerowe. Gwarantujemy, iż wybór takich opcji podczas budowy strategii marketingowej lub w ramach akcji związanych z promowaniem ochrony zdrowia i życia, na pewno zda egzamin celująco (i to w atrakcyjnej cenie, jaką przyjdzie Państwu zapłacić za złożone u nas zamówienie)!

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie