tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / pluszaki reklamowe / inne zwierzątka

inne zwierzątka

Maskotki reklamowe, to ogrom możliwości do wyboru. Dzięki temu, wśród grupy docelowej, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zwierzątek domowych, dzikich, a także maskotek nawiązujących do świąt Bożego Narodzenia, dostępne są również wszelkie inne zwierzątka! Maskotki, kochają przede wszystkim dzieci. Jednak widok tych uroczych zwierzaków poprawi humor także każdemu dorosłemu. 

Maskotki reklamowe - popularny gadżet 

Pluszowe zwierzaki, to bardzo popularny gadżet reklamowy. Takie uniwersalne rozwiązania wykorzystywane są przez większość mniejszych i dużych firm różnego typu. Inwestycja w maskotki promocyjne nie jest rozwiązaniem przeznaczonym tylko dla firm o działalności powiązanej z dziecięcą grupą docelową. Taki sposób, sprawdzi się w każdym przypadku. Klienci i pracownicy, chętnie obdarują dzieci tymi maskotkami lub przyozdobią nimi biurko. Pozytywny miś czy inny zwierzak, skutecznie umila każdy dzień. Maskotka, podarowana jako prezent lub nagroda za zdobyte punkty lojalnościowe to przemiła pamiątka na lata. Gadżet zobaczą znajomi dziecka i z pewnością również zamarzą o podobnym! Właśnie dzięki marketingowi szeptanemu, takie urocze misie, sprawdzają się świetnie jako reklama. 

W przypadku firm, których działalność skierowana jest właśnie do najmłodszych, nie ma lepszego gadżetu reklamowego. Maskotka, jako gratis do zakupów w sklepie z zabawkami lub ofiarowana po odbyciu wizyty u dentysty czy pediatry - to idealne rozwiązanie. Zwłaszcza w tym drugim przypadku, rodzice z pewnością podziękują za tak przemyślny sposób zachęty, do odwiedzania gabinetu lekarskiego. W przypadku specjalistów, zajmujących się zwierzętami, taka zabawka także sprawdzi się idealnie. Klient z pewnością dobrze zapamięta ten przyjazny gest, ze strony salonu dla psów, sklepu zoologicznego czy weterynarza. 

To również idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy firma bierze udział w akcji charytatywnej, wspiera program szkoleń czy akcję prozdrowotną. Czym nagrodzić dziecko, za udział w takiej akcji? Jaki gadżet wybrać, gdy firma wspiera rozwój i zdrowie dzieci? Oczywiście, przemiłego i kolorowego pluszaka, oznakowanego logo firmy i ciekawym napisem. Najlepiej, aby napisał nawiązywał do całej akcji i dobrze komponował się z logotypem marki. 

Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc

W przypadku maskotek, nadruk zlokalizowany jest najczęściej na koszulce lub chustce zwierzaka, które z reguły utrzymane są w jasnej kolorystyce. Dzięki temu, logo i napis są niezwykle przejrzyste. Oferujemy szeroki wybór pluszaków, jak również breloki z małymi maskotkami. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i bezproblemową komunikację na każdym etapie realizacji zlecenia: od planowania, po wykonanie. 

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie