tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / wine club / alkohol

alkohol

Ekskluzywny alkohol to idealny upominek dla współpracowników i partnerów biznesowych. Jakościowe trunki, dostępne są również na wszelkich eventach firmowych. Tego typu, nieformalne, lecz ekskluzywne imprezy i podarunki, to wyraz otwartości i profesjonalizmu. Różnorodne eventy, wyjazdy i imprezy firmowe, to podstawowy sposób budowania przyjaznych relacji międzyludzkich wśród pracowników, klientów i kontrahentów firmy.

Ekskluzywna forma marketingu - alkohol reklamowy

Warto, z okazji eventu firmowego, zaopatrzyć się w odpowiednio oznakowany alkohol.  Eventy, to wydarzenia niezwykle ważne w życiu firmy. Dodatkowo, nierzadko eventy są relacjonowane w formie video lub fotografii i udostępniane jako forma doskonałego marketingu. Logotyp marki powinien więc, w trakcie tych wydarzeń, pojawiać się jak najczęściej!

Alkohol reklamowy to również zestawy: wyrafinowany trunek w zestawieniu ze słodyczami, świetnie prezentuje się w eleganckim pudełku. Wyrafinowany prezent, w formie jakościowego alkoholu, eleganckich gadżetów, jakościowych czekolad i innych dodatków - z pewnością zostanie ciepło przyjęty. Taki upominek, sprezentować można zarówno partnerom w biznesie, jak też nagradzanym pracownikom.
Po ten ekskluzywny alkohol, obdarowywany/a sięgnie w chwili relaksu, z rodziną i przyjaciółmi. Jest to więc doskonały sposób dbałości o przyjacielskie relacje i każdą sferę życia współpracowników - również tę, wolną od obowiązków. 

Oferujemy Państwu znakowane zawieszki na alkohol oraz pudełka na alkohole i zestawy. Tego typu akcesoria marketingowe zostaną przyuważone przez wszystkich uczestników imprez firmowych. Kontrahent czy pracownik, poczuje się doceniony otrzymując specjalnie znakowany prezent. Oczywiście, styl znakowania, powinien być dopasowany pod kątem strategii marketingowej firmy oraz pozycji i stylu osoby obdarowywanej. Upominek dla partnera biznesowego, musi cechować się stylistyką bardzo wyrafinowaną. Prezent dla wieloletniego współpracownika można dodatkowo urozmaicić. Podobnie zawieszki i pudełka na alkohole, wykorzystywane podczas eventów - powinny być dostosowane do wystroju i charakteru imprezy. 

Znakowanie produktów - fachowa pomoc

Rozumiemy, jak ważny jest wizerunek firmy. Dlatego wspieramy klientów na każdym etapie realizacji zamówień. Dobrze zaplanowany i przemyślany projekt, prezentuje się świetnie! Wieloletnie doświadczenie w branży znakowania różnorodnych produktów pozwala nam realizować zlecenia profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Na swoim koncie mamy wiele udanych realizacji dla znanych i cenionych marek. 

 

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

Działamy w takich miastach jak: Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Olsztyn, Opole, Szczecin, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie