[Głosów:3    Średnia:5/5]

Reklama na długopisach wciąż ma wielki potencjał – sprawdź najciekawsze propozycje

Długopis z logo można śmiało nazwać najbardziej klasycznym z reklamowych upominków. W międzyczasie pojawiła się szeroka gama gadżetów, które zagroziły jego pozycji, by wspomnieć tylko o pendrive’ach i powerbankach. Nie da się ukryć, że elektronika reklamowa jest atrakcyjną propozycją, jednak nie oznacza to wcale, że długopisy z nadrukiem odeszły do lamusa! W dalszym ciągu mogą stanowić bardzo atrakcyjny promocyjny prezent za bardzo niewielką cenę. Udowodnimy to w tym wpisie, w którym przedstawimy najciekawsze propozycje reklamy na długopisach.

Długopisy ekologiczne, czyli urok naturalnych surowców

W ostatnich latach do najbardziej popularnych gadżetów reklamowych należą produkty ekologiczne. Są one świetnym sposobem budowania pozytywnego wizerunku marki jako zaangażowanej w ochronę środowiska. Dlatego też reklama na długopisach ekologicznych jest naprawdę skuteczna. Tego rodzaju długopis może być bardzo atrakcyjnym prezentem – prostym, ale dającym sporą satysfakcję dzięki urokowi naturalnego materiału.

Długopisy ekologiczne posiadają w większości obudowy wykonane z drewna. Ponadczasowy czar tego materiału jest niezaprzeczalny, szczególnie gdy towarzyszy mu interesująca forma. Przykładem mogą być chociażby niezwykle przyjemne dla oka modele, których tylne końcówki ozdobione są wyrzeźbionymi z drewna kwiatkami lub zwierzątkami. Warto zwrócić uwagę także na propozycje z biodegradowalnym etui, które dodatkowo zwiększa wizualną atrakcyjność całości.

Długopis metalowy, czyli klasyczna elegancja

Niedrogi upominek może w dalszym ciągu być bardzo elegancki. Jedną z klasycznych propozycji, które zawsze się sprawdzają, są długopisy o metalowej obudowie. Obudowa ze stali jest bardzo wytrzymała i cieszy oko przyjemnym blaskiem. Szczególnie polecamy także długopisy z grawerem, które są jedną z najbardziej luksusowo wyglądających opcji ekspozycji logotypu.

Długopisy wielofunkcyjne, czyli prosty gadżet dużo potrafi

Każdy, kto kiedykolwiek widział film o przygodach Jamesa Bonda dobrze wie, że niepozorny gadżet może pełnić czasami wręcz zdumiewające funkcje. Wybuchające pióra, zegarki z laserem, zabójcza tubka pasty do zębów – wszystko jest możliwe w wyobraźni filmowców i… twórców gadżetów reklamowych. Na szczęście wielofunkcyjne gadżety reklamowe są dużo mniej niebezpieczne od tych znanych z kina, ale i tak robią duże wrażenie.

Wielofunkcyjny gadżet reklamowy jest świetną formą promocji, ponieważ promocyjny upominek powinien być przede wszystkim praktyczny – a prezent o kilku funkcjach to kilka razy większa praktyczność! Dotyczy to również długopisów wielofunkcyjnych z logo, które są świetnym sposobem na wyróżnienie się na tle konkurencji, nawet pomimo pozornej prostoty gadżetu. Klienci będą z nich korzystać nie tylko wtedy, gdy muszą zrobić notatki albo wykonać podpis, ale i podczas szerokiej gamy innych codziennych czynności!

Wśród długopisów wielofunkcyjnych wymienić można między innymi modele z otwieraczem butelek, latarką LED, a nawet śrubokrętem. Możliwości jest dużo, dlatego mogą Państwo z łatwością znaleźć długopis, który najlepiej pasuje do planowanej przez Was kampanii.

Niedrogo, ale pomysłowo

Warto pamiętać, że przygotowując kampanię opartą na gadżetach reklamowych wcale nie trzeba stawiać na upominki z wyższej półki cenowej. Proste, a zarazem oryginalne gadżety to sposób, by zrobić świetne wrażenie na klientach bez konieczności inwestowania dużej ilości środków. Reklama na długopisach daje pod tym względem dużo możliwości!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *