[Głosów:0    Średnia:0/5]

Najważniejszym celem skutecznej kampanii marketingowej jest stworzenie u klientów pozytywnych skojarzeń z marką. Dlatego bardzo popularnym rodzajem gadżetu reklamowego są piłeczki antystresowe. Dzięki nim logo firmy kojarzy się klientom z momentami, gdy dzięki niepozornemu gadżetowi udaje się uwolnić dręczący ich stres. To także upominek, który może przybierać wiele oryginalnych i atrakcyjnych wizualnie form, dzięki czemu staje się bardzo łatwy do zapamiętania. W połączeniu z niską ceną sprawia to, że jest bardzo chętnie wykorzystywany w kampaniach reklamowych wielu firm.

W naszym asortymencie znajdują się antystresowe piłeczki o bardzo różnorodnych, przyjemnych dla oka designach. Można wśród nich wyróżnić zarówno klasyczne piłeczki w wielu kolorach, jak i modele w formie owoców i warzyw (np. jabłek, bananów, cytryny, arbuzów, pomidorów) lub uśmiechniętych twarzy. Bardzo atrakcyjną opcją są także piłeczki w formie serduszek, które świetnie sprawdzają się szczególnie w przypadku branży medycznej. Wszystkie piłeczki utrzymane są w żywej kolorystyce, która dodatkowo poprawia humor klientom.

Oprócz ciekawych projektów piłeczek możemy zagwarantować także wysoką jakość wykonania zarówno samych gadżetów, jak i znajdujących się na nich nadruków. Duża przestrzeń na nadruk oraz wykorzystana podczas jego nanoszenia solidna technologia zapewnia mu trwałość i atrakcyjny wygląd. Całość tworzy gadżet świetnie spełniający promocyjną funkcję, atrakcyjny dla bardzo szerokiego grona klientów. To sposób na kampanię bez stresu!

Z ofertą piłeczek antystresowych możecie zapoznać się tutaj: http://www.bewu.pl/pl/antystresy/kat,81,2,1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *