[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prowadzenie działalności gospodarczej może stanowić twardy orzech do zgryzienia, ponieważ często pozyskiwanie nowych klientów, jak i troska o obecnych jest trudna do wykonania. Dlatego jednym z głównym elementów działania danej firmy jest odpowiednia reklama.

Wręczenie reklamy pod postacią ulotki lub innego świstka papieru często wiąże się z tym, że trafia ona do kosza prędzej, niż ktoś przeczyta zawartość. Przez to ciężko jest naprawdę coś potencjalnemu klientowi przekazać. Warto jednak wziąć pod uwagę inne opcje, mowa tutaj oczywiście o gadżetach reklamowych!

Dlaczego warto zainwestować w gadżety reklamowe?

W odróżnieniu od tradycyjnych ulotek, gadżety reklamowe są przede wszystkim przedmiotami, których głównym celem jest użyteczność, a dopiero później reklama. Mowa tutaj na przykład o kubku. Zwyczajny, wszystkim znany przedmiot codziennego użytku. Kiedy jednak nadrukuje się na nim logo firmy i ewentualnie jakieś dodatkowe informacje, osoba go posiadająca w końcu przeczyta, co się na nim znajduje. Przecież będzie z niego piła kawę, herbatę etc. Co więcej, taki drobny upominek od razu zmienia podejście potencjalnego klienta do danej firmy, ponieważ dosłownie każdy lubi dostawać prezenty. Rodzajów gadżetów reklamowych jest bardzo dużo, jednak jednymi z najpopularniejszych są długopisy.

Dlaczego warto kupić długopisy reklamowe?

Długopisy reklamowe przede wszystkim są przedmiotami, które są potrzebne na co dzień. Co więcej, zanim dany długopis się wypisze, spędzi w ręce potencjalnego klienta dużo czasu. Nawet, jeżeli pierwotnie ta osoba nie potrzebowała usług danej firmy, to kiedy ta potrzeba zajdzie, pierwszy wybór padnie na tę właśnie (podświadomie znaną już) firmę. Dzięki temu gadżety reklamowe są tak skuteczne. Dana marka uczestniczy w codziennych czynnościach danej osoby jeszcze zanim skorzysta ona z jej usług.

Jakie długopisy promocyjne warto kupić?

 

Długopis bambusowy w pudełku P610.319

Warto wiedzieć, że ostatnimi czasy ogromną popularnością cieszą się gadżety przyjazne dla środowiska. Ma to związek z większą świadomością społeczeństwa na temat natury i czynników ją zmieniających. Opisywany długopis to dobry upominek dla klienta, który już długo korzysta z usług danej firmy, jak i dla pracownika, który efektywnie pracuje. Długopis został wykonany z bambusa i posiada eleganckie, srebrne wykończenie. Co więcej, został umieszczony w ładnym, drewnianym pudełku, co tym bardziej zwiększa walory wizualne tego gadżetu. To właśnie na etui może zostać wydrukowane logo Twojej firmy.

 

Długopis, touch pen V3317-32

Nie można przechodzić obojętnie obok faktu, że smartfony i inne urządzenia posiadające dotykowy ekran opanowały świat. Prezentowany tutaj długopis poza swoją standardową funkcją, jaką jest pisanie, posiada także możliwość działania jako rysik do tabletu/smartfona. To niewątpliwie ciekawe urozmaicenie zwyczajnego długopisu i przypadnie do gustu każdej osobie, która lubi wygodę podczas korzystania z urządzeń elektronicznych. Co więcej, gadżet sam w sobie jest estetycznie wykonany i przykuje oko potencjalnego klienta.

Długopis wielofunkcyjny V7799-02

Ten wyjątkowy długopis spodoba się wszelkim fanom majsterkowania. Za jego pomocą sporządzą nie tylko potrzebne notatki, ale również zmierzą daną powierzchnię w calach lub centymetrach. Mało tego, ten gadżet jest również wyposażony w poziomicę, która tym bardziej ułatwi pracę. Myślisz, że to wszystko? Otóż nie, ten długopis może również pełnić funkcję śrubokręta, dlatego stanie się nieodłącznym elementem kieszeni danego specjalisty! Wykonano go z wysokiej jakości materiałów, a więc sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach.

Długopis antystresowy, fidget pen V1878-08

Ten model z kolei przyda się osobom, które często się stresują, a do skupienia potrzebują zająć czymś ręce. Ten długopis posiada przyciski i zapadki, dzięki czemu pozwoli rozładować napięcie, a przy tym sprawdzi się jako narzędzie pracy, jeżeli wymaga ona pisania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *