[Głosów:0    Średnia:0/5]

Muzyka otacza każdego człowieka – wprost nie da się przeżyć dnia, żeby jej nie słyszeć. Proste wyjście z domu do galerii, restauracji etc. jest pełne melodii. Można nawet założyć, że muzyka jest nawet w niemuzycznych dźwiękach. Wystarczy pomyśleć o śpiewie ptaków, szumie morza. Ludzie od dawien dawna kochają dźwięki, stąd też muzyka istnieje niemal tak długo, jak ludzkość.

Co zrobić, żeby mieć muzykę jeszcze bliżej? Odpowiedź jest banalnie prosta – trzeba zaopatrzyć się w dobre słuchawki! Być może nikt się nie spodziewał, że to urządzenie powstałe na samym początku XX wieku podbije świat. Przestano używać je głównie w wojsku, wynaleziono walkmana, który zrewolucjonizował niestacjonarne słuchanie muzyki, następnie nastały iPody, dzisiaj prawie każdy telefon służy do odtwarzania muzyki przez internet.

Odpowiednie słuchawki powinny być przede wszystkim wygodne, ponieważ częste podróże zmuszają nas do zakładania ich na nawet kilka godzin. Wygodne słuchawki pozwalają zapomnieć o ich istnieniu, żeby skupić się lepiej na muzyce. Istnieje wiele rodzajów słuchawek. Rozróżnia się je najczęściej ze względu na budowę. Występują słuchawki nauszne, czyli zwyczajne, nakładane na uszy, połączone ze sobą sztywnym, często regulowanym pałąkiem. Słuchawki douszne są już dużo mniejsze. Ten rodzaj umieszcza się częściowo w kanale słuchowym. Są niezwykle poręczne. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku słuchawek dokanałowych. Również umieszcza się je w kanale słuchowym, jednak musi być on wtedy uszczelniony, żeby dźwięk był satysfakcjonujący. „Małe” słuchawki są idealnym rozwiązaniem na podróż.

Mało tego, szukasz ciekawego sposobu na reklamę? W Bewu.pl możesz zaopatrzyć się w karton słuchawek, na których znajdzie się logo Twojej firmy! Słuchawki z logo mogą okazać się świetnym prezentem dla Twoich pracowników, którzy jeszcze chętniej będą przychodzić do pracy!

Zastanawiasz się, jakie słuchawki dobrze się sprawdzą? Cena słuchawek często jest barykadą przed dobrą jakością dźwięku, jednak do 50zł można znaleźć wiele ciekawych egzemplarzy, które cechują się solidnym wykonaniem i diamentowym, przestrzennym dźwiękiem, który nie został pozbawiony basów – wręcz przeciwnie! W celu ułatwienia Ci poszukiwań – poniżej znajdziesz ranking słuchawek do 50zł!

Ranking słuchawek do 50zł!

Słuchawki V3590-03

To pospolity model słuchawek nausznych. Cechuje się dobrą jakością odtwarzanego dźwięku. Producent podczas tworzenia ich nie szczędził basu. Tony wysokie tną niczym szkło. Słuchawki są przewodowe. By ich używać, należy mieć urządzenie z wyjściem Jack 3,5mm. Urządzenie posiada wygodny, regulowany pałąk, dzięki któremu słuchanie muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze.

Słuchawki V3793-04

Wysokiej jakości słuchawki dokanałowe. Trzeba zaznaczyć, że są one bezprzewodowe i łączą się z telefonem za pomocą sieci Bluetooth. Połączone są ze sobą krótkim, płaskim kablem, który zapobiega plątaniu się. W zestawie znajduje się również wygodny stojak na telefon, a także biały kabel USB do ładowania. Słuchawki posiadają zadziwiająco czysty dźwięk, który działa w zakresie Hi-Fi 20 – 20 000 Hz. Urządzenie jest niebieskie, wykonano je z silikonu oraz materiału ABS.

Słuchawki V3531-06

Te piękne, zielone słuchawki zaskoczą Cię swoim dźwiękiem i wygodą użytkowania. Noszenie ułatwia składany, zielony pałąk. Są to słuchawki nauszne, przewodowe. Jeżeli zastanawiasz się nad prezentem dla bliskiej osoby – ten model powinien Cię zainteresować! Ponadto, urządzenie posiada końcówkę Jack 3,5 mm.

Słuchawki V3494-03

Ten model cechuje się dobrą dynamiką dźwięku. Jest też idealnym wyborem na podróż, ponieważ słuchawki posiadają składany pałąk i elegancki pokrowiec, przez co ich przewożenie będzie niezwykle proste. Wykonano je z czarnego tworzywa ABS. Do telefonu lub innego urządzenia podepniesz je za pomocą kabla Jack 3,5 mm. Dobrze leżą na głowie i nie naciskają zbyt mocno na uszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *