[Głosów:0    Średnia:0/5]

Stworzenie odpowiedniej reklamy dla swojej firmy nie jest łatwym zadaniem. W każdym przypadku należy określić tak zwany „target”, czyli ludzi, do których promocja ma trafić, co zależy od branży danego przedsiębiorstwa. Twoja marka dotyczy sportu? W takim razie świetnym pomysłem będzie inwestycja w gadżety, którymi są ręczniki z nadrukiem!

Stosowanie gadżetów reklamowych pozwala poprawić PR firmy, a także zachęcić nowych klientów do skorzystania z oferty. Dosłownie każdy człowiek lubi dostawać upominki, a jeżeli otrzymuje je od jakiegoś przedsiębiorstwa, to wie, że temu zależy na odbiorcy. Ręczniki reklamowe to doskonała propozycja dla wszystkich osób prowadzących sklepy sportowe, siłownie, kluby taneczne i fitness. Przydadzą się także przedsiębiorcom, którzy wiedzą, że ich klienci lubią aktywność fizyczną. Kiedy ręcznik z nadrukiem będzie używany na przykład na wspomnianej siłowni, to postronne osoby dostrzegą logo danej marki, co zostanie zapisane w ich podświadomości! Dzięki temu zaistnieje większe prawdopodobieństwo do późniejszego skorzystania z jej oferty.

Oczywiście, nie wszystkie ręczniki muszą być przeznaczone dla fanów sportu, ponieważ są produktem bardzo przydatnym i dosłownie każdy człowiek z nich korzysta. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkowe zestawienie, w którym znajdzie się coś zarówno dla sportowców, a także wszystkich innych klientów.

Najlepsze ręczniki z logo

Ręcznik V9630-03

Ten model doskonale sprawdzi się w roli ręcznika do dłoni. Prezentuje się prosto, minimalistycznie, choć nadal bardzo estetycznie, ponieważ czerń jest barwą uniwersalną. Model ten został wykonany z wysokogatunkowej mikrofibry, odznaczającej się przyjemną w dotyku fakturą. Posiada mały rozmiar, który wynosi zaledwie 30 x 45 cm.

Ręcznik V7357-04

Ten ręcznik z nadrukiem sprawdzi się doskonale w swojej roli, ponieważ jest poręczny, a także estetycznie wykonany. Do jego produkcji użyto wysokiej jakości mikrofibrę. Granatowa barwa jest uniwersalna, a rozmiar 40 x 90 cm pozwala na komfortowe osuszenie dłoni. W zestawie znajduje się elastyczna opaska, która ułatwia przechowywanie produktu.

Ręcznik V9699-10

W tym przypadku sprawa dotyczy ręcznika typowo sportowego, choć może on zostać doceniony przez podróżników. Produkt został bowiem wyposażony w elastyczny pokrowiec zamykany na sznurek, co ułatwia przenoszenie. Jego wymiary to 40 x 80 cm.

Ręcznik V9631-06

Ten model również posiada ułatwienie w przypadku przenoszenia, ponieważ wyposażono go w elastyczny, biały woreczek. Ręcznik jest bardzo przyjemny w dotyku, wykonano go z mikrofibry, a jego wymiary to 50 x 100 cm.

Ręcznik V9534-06

To największy ręcznik w tym zestawieniu (wymiary: 75 x 150 cm), który wyróżnia się doskonałą chłonnością. Został stworzony z mikrofibry.

Chłodzący ręcznik P453.775

Najciekawszym produktem w zestawieniu jest ręcznik chłodzący. Produkt wyposażono w pojemnik, do którego można wlać odrobinę zimnej wody lub powtykać kostki lodu. Dzięki temu ręcznik zyska kojący, chłodzący efekt. Doskonały dla sportowców!