[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na świecie nie brakuje miłośników kolarstwa, którzy uwielbiają tę formę aktywności fizycznej i nie wyobrażają sobie bez niej życia. Dla innych rower jest także doskonałą alternatywą pozwalającą zrezygnować z samochodu lub komunikacji publicznej, by dostać się na przykład do pracy, sklepu itd. Jeżeli prowadzisz firmę związaną z tym sportem lub wiesz, że Twoi klienci często go uprawiają, to przydadzą Ci się gadżety dla rowerzystów.

Aktywność fizyczna jest pozytywnym zjawiskiem i powinno się zawsze wspierać osoby regularnie trenujące. Dzięki temu poprawia się kondycja organizmu, a nawet wydolność mózgu i koncentracja. Dodatkowo jeżdżenie na rowerze jest wyjątkowo ekologiczne, ponieważ nie przyczynia się do emisji CO2 do atmosfery. To bardzo ważne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy problemy świata naturalnego są wyjątkowo często nagłaśniane.

Gadżety do roweru są doskonałą propozycją na poprawienie wizerunku marki i zaproszenie potencjalnych klientów do skorzystania ze swojej oferty. Dlaczego? Kiedy cyklista podróżuje zaopatrzony w przedmiot z logo danej firmy, to osoby, które mija, dostrzegają je, co może zostać zapisane w ich podświadomości. Rowerowe gadżety to kategoria zróżnicowana, dlatego dobrze jest wiedzieć, które sprawdzą się najlepiej. Z tego powodu przygotowaliśmy poniższe zestawienie!

Najlepsze gadżety rowerowe

Osłona na siodełko rowerowe V5550-04

Prawdopodobnie każdy rowerzysta natknął się na sytuację, która wiązała się z koniecznością siedzenia na mokrym siodełku spowodowaną np. nagłym opadem deszczu w czasie postoju roweru. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w specjalną osłonkę! Dzięki niej nie tylko jazda będzie bardziej przyjemna, ale siodełko będzie wolniej się zużywać. Prezentowany model jest uniwersalny, ma granatowy kolor.

Torba rowerowa, torba termoizolacyjna V7482-03

Każdy zapalony rowerzysta potrzebuje torby, w której przechowa najważniejsze przedmioty. Z tego powodu warto pochylić się właśnie nad opisywanym modelem. Jest to torba o wymiarach 21,5 x 12 x 15 cm, którą można na przykład umieścić na ramie między nogami, na kierownicy, za siodełkiem itd. Po bokach posiada siateczkowe kieszenie umożliwiające przewiezienie napoju. Wyposażono ją w pasek odblaskowy.

Zestaw narzędzi rowerowych V5759-00

Kiedy w grę wchodzi torba, to warto w niej coś umieścić, na przykład prezentowany zestaw narzędzi, który może uratować z opresji w wielu sytuacjach. W komplecie można znaleźć narzędzie wielofunkcyjne (z 15 funkcjami np. śrubokrętami, kluczami), 2 niewielkie łomy, klej, tarkę do ścierania i 3 gumowe naklejki. Całość umieszczono w estetycznym, niebieskim etui.

Dzwonek do roweru V8752-03

Każdy rower powinien być wyposażony w sygnalizator dźwiękowy, którym najczęściej jest dzwonek. Omawiany model jest standardową wersją tego urządzenia, posiada jeden przycisk i okrągły kształt. Model jest uniwersalny i można go zamontować na niemal każdej kierownicy. Jego średnica wynosi 5,4 cm. Wykonano go z ABS i aluminium.

Dzwonek do roweru z kompasem V7744-32

Ten dzwonek sprawdzi się jeszcze lepiej, zwłaszcza wśród kolarzy jeżdżących poza oficjalnymi trasami. Został on bowiem wyposażony w kompas, dzięki któremu na pewno cyklista nigdy nie zabłądzi. Wykonano go z aluminium. Wymiary wynoszą: 4,5 x 6,2 x 7,4 cm.

Kamizelka V7767-08

Dobrym pomysłem jest także koszulka rowerowa z nadrukiem. Odblaskowa odzież jest bardzo ważna, szczególnie dla rowerzystów poruszających się poza teren zabudowanym lub w słabo oświetlonych miejscach. Dzięki niej pobliski kierowca szybciej zauważy kolarza i będzie miał dużo więcej czasu na wskazaną reakcję. Model ten jest żółty i posiada dwa szerokie, odblaskowe pasy.

Zestaw lampek rowerowych V5541-00

Prawo wymaga, by osoby korzystające z roweru nocą były wyposażone w dwie lampki: przednią o świetle białym, i tylną o czerwonej barwie. To nie tylko sposób na uniknięcie ewentualnego mandatu, ale też zadbanie o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Prezentowane modele są uniwersalne, dlatego można je zamontować na każdym rowerze.