[Głosów:1    Średnia:5/5]

Kiedy nadchodzą ciepłe dni, prawdopodobnie większość osób chce w końcu pojechać na zasłużone wakacje po długich miesiącach ciężkiej pracy. Nie bez powodu celem wyprawy tak często jest jakieś wybrzeże, ponieważ nad morzem można jednocześnie spędzić czas aktywnie, uprawiając sporty i zwiedzając, a także odpoczywając np. pod parasolem na plaży. Jednym z najczęściej używanych akcesoriów nad wodą jest piłka plażowa. Może być wykorzystana na rzecz Twojej firmy!

Co to jest gadżet reklamowy?

Standardowe reklamy w dzisiejszych czasach polegają zazwyczaj na kampaniach internetowych, czasami rozdawaniu ulotek. Nierzadko wykupuje się także banery na różnych budynkach, znakach itd. Wszystkie te techniki jednak mają jedną zasadniczą wadę – nie dają nic potencjalnemu klientowi, przez co sam może nie wiedzieć, po co w ogóle skorzystać z oferty marki. Plakaty na drogach są pomijane, reklamy internetowe często niezauważane, a ulotki wrzucane do kosza. Znacznie lepiej poradzić sobie mogą gadżety reklamowe, czyli przydatne przedmioty, będące praktycznymi upominkami, na których nadrukowano krótki napis i logo firmy. Człowiek otrzymujący prezent ociepla w swoich myślach wizerunek przedsiębiorstwa, dzięki czemu prędzej skorzysta z jego usług. Latem doskonałym wyborem na taki gadżet są piłki plażowe z nadrukiem. Do tego ich cena jest bardzo atrakcyjna, a więc nie obciąży bardzo budżetu przedsiębiorstwa.

Praktycznie każda osoba spędzająca czas nad morzem ze swoimi bliskimi będzie chciała się bawić, a piłka plażowa z logo firmy doskonale to ułatwi. Jest to zabawka praktyczna, ponieważ chętnie się nią bawią zarówno dzieci, jak i dorośli. Jak to się ma do skuteczności reklamowej? Piłka dmuchana z nadrukiem będzie oglądana przez wszystkich graczy, a także osoby przyglądające się grze, czyli prawdopodobnie wszystkich ludzi wylegujących się wokół. Po pewnym czasie, chcąc nie chcąc, każdy zapamięta nazwę wydrukowaną na gadżecie!

Taka piłka plażowa z logo firmy może być wręczana zarówno stałym klientom, jak i osobom, które potencjalnie skorzystają z oferty. W każdym przypadku wpływa to na wizerunek marki. Nie bez powodu największe przedsiębiorstwa na świecie tak często korzystają z gadżetów reklamowych.

Jakie piłki plażowe z nadrukiem wybrać?

Piłka plażowa V8675-00

Model ten jest bardzo skuteczny w reklamie, ponieważ przezroczysty kolor materiału sprawia, że logo przedsiębiorstwa będzie widoczne z każdej strony. Piłka posiada 30 cm średnicy.

Dmuchana piłka plażowa V9650-32

Srebrny kolor będzie się doskonale odznaczał na plaży, dzięki czemu na pewno zostanie szybko dostrzeżony przez osoby postronne. W nadruku sugeruje się użycie barw najbardziej kontrastujących, ponieważ w ten sposób logo będzie bardziej czytelne. Model ten posiada grubszy materiał, niż powyższy. Średnica: 26 cm

Dmuchana piłka plażowa V8616-02

Ta piłka plażowa będzie doskonałym prezentem dla fanów piłki nożnej. Jej średnica wynosi 25 cm.