[Głosów:0    Średnia:0/5]

Zjawisko pogodowe, jakim jest deszcz, to w większości przypadków doskonały czas dla środowiska naturalnego. Kiedy rośliny zawsze na nim skorzystają, tak zaskoczony człowiek może się niemało zdenerwować. Z tego powodu dobrze jest się przygotować na każdą sytuację. Pomoże w tym niewielki gadżet, czyli płaszcz przeciwdeszczowy. To także dobry pomysł na ocieplenie wizerunku Twojej firmy!

Płaszcz, bądź też peleryna przeciwdeszczowa to produkt przede wszystkim uniwersalny. W złożonej postaci zajmuje znacznie mniej miejsca, niż parasol. W związku z tym zawsze można podobny produkt schować do torebki, plecaka, walizki, a nawet kieszeni. Dzięki temu deszcz już nigdy nie pokrzyżuje żadnych planów! Oczywiście, parasol również sprawdza się w takiej sytuacji, jednak by z niego korzystać, konieczne jest „poświęcenie” jednej ręki. To szczególnie niewygodne, kiedy pracuje się na zewnątrz, a więc mobilność jest bardzo ważna. Parasole są także bardzo złym pomysłem na plenerowe koncerty i różnego rodzaju festiwale. Dlaczego? Być może wtedy obie ręce nie są potrzebne, ale nie można zawsze myśleć o sobie. Te przedmioty przeszkadzają innym w oglądaniu widowiska, ponieważ sporo zasłaniają!

Płaszcz przeciwdeszczowy jest również bardzo dobrym pomysłem na gadżet reklamowy. Jest to produkt przede wszystkim przydatny, dlatego raczej nikt go nie wyrzuci, tak jak ulotkę, która skądinąd dalej jest bardzo często stosowana. Peleryna przeciwdeszczowa z nadrukiem może pokazać logo Twojej firmy wszystkim przechodniom mijającym osobę w nią ubraną, co wpłynie na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa jako przyjaznego i szanującego klientów!

Jakie peleryny reklamowe wybrać?

Peleryna V4314-11

Tego rodzaju peleryny reklamowe to najprostsze, a więc również najtańsze modele. Nie sprawia to jednak, że nie zabezpieczą przed deszczem – wręcz przeciwnie. Spokojnie wystarczą na kilka użyć. Niewielki rozmiar pozwala ukryć pelerynę dosłownie wszędzie!

Płaszcz przeciwdeszczowy V4755-04

Ten płaszcz przeciwdeszczowy jest dużo bardziej wytrzymałym rozwiązaniem na deszczowe dni. Oczywiście, kosztuje odpowiednio więcej, jednak nadal jego cena jest niewysoka. Kaptur posiada wygodne ściągacze, dzięki czemu nawet mocny wiatr nie będzie przeszkadzał w użytkowaniu. Model ten wyposażono także w kieszenie. Jest on zapinany.

Ponczo z kapturem V9455-06

To ponczo reklamowe jest podobne do pierwszej peleryny w tym zestawieniu, ale wykonano je z wysokiej jakości tworzywa. Nie posiada rękawów, więc na festiwale jest to wybór idealny.

Peleryna w kulce V4269-02

Peleryna w kulce jest bardzo praktycznym gadżetem, ponieważ wspomniana kulka może posłużyć jako ciekawy brelok do kluczy w kształcie piłki nożnej. Jej średnica wynosi 6 cm. Dzięki temu peleryna zawsze będzie pod ręką! Idealny upominek dla fanów sportu!