[Głosów:0    Średnia:0/5]

Reklama jest istotna dla każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy firma oferuje usługi, czy towary, zawsze musi znaleźć klientów. Z tego powodu stosuje się różne techniki marketingowe, takie jak promocja w internecie, kupowanie miejsca na sporych banerach w centrach miast, kolportaż ulotek, a także gadżety reklamowe.

Najważniejszą cechą każdego gadżetu reklamowego jest jego przydatność. Jeżeli firma zainwestuje pieniądze w przedmioty o znikomym użytku, to nie przyniosą one zamierzonych efektów, czyli nie zareklamują przedsiębiorstwa. Z tego powodu tak często w roli takowego przedmiotu można zobaczyć długopis z logo, notatnik, kubek do kawy i herbaty. Nie są to jednak gadżety przyciągające uwagę ani nie mają większego zastosowania, ponieważ każdy obecny lub potencjalny klient już kilka kubków posiada, tak samo długopisów itd.

Gadżety ułatwiające życie codzienne to najlepsze rozwiązanie, ponieważ dotyczy przedmiotów, które nie zawsze znajdują się w posiadaniu osoby obdarowywanej. Do tego dochodzi fakt, że mogą w wielu przypadkach pomóc znacznie bardziej, niż przykładowo wspomniany długopis. Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć krótki ranking z najciekawszymi propozycjami. Znajdują się w nim zarówno gadżety reklamowe do domu, jak i użyteczne w plenerze.

Najlepsze gadżety ułatwiające życie codzienne

1. Lampka USB V3469-11

Laptopy to najczęściej kupowane komputery. Już dawno temu wyparły jednostki stacjonarne, jednak posiadają spory mankament. Mianowicie, w znacznej większości modeli dostępnych na rynku klawiatura nie posiada podświetlenia. Przez to korzystanie z urządzenia w ciemności jest bardzo niekomfortowe i często powoduje konieczność zapalenia światła, co czasami jest niemożliwe. Z tego powodu lampka USB będzie doskonałym rozwiązaniem. Posiada giętki korpus, dzięki czemu można dobrze dopasować kąt świecenia.

2. Urządzenie wielofunkcyjne V3425-10

Model ten posiada wszechstronne zastosowanie. Jest to przede wszystkim power bank, dzięki czemu brak energii w telefonie nigdy nie zaskoczy użytkownika. Poza tym posiada wbudowany głośnik, który z pewnością przyda się podczas plenerowych spotkań ze znajomymi. Idealny prezent dla fanów technologicznych gadżetów.

3. Brelok do kluczy, kabel do ładowania 3 w 1 P302.113

Czasami jednak pamięć zawodzi i człowiek zapomni zabrać ze sobą ładowarki lub wspominanego power banka. Z tego powodu powyższy brelok sprawdzi się doskonale. Mianowicie, jest on jednocześnie krótkim kablem zakończonym złączem USB typu C, micro USB oraz Lightning, czyli wszystkimi spotykanymi w kontekście smartfonów.

4. Brelok do kluczy, miara 0,5m, składana P112.003

Do rankingu ponownie trafia brelok. Ten jednak nie jest skierowany do fanów nowych technologii, ale majsterkowania. Ten gadżet bowiem został wyposażony w miarę o długości 50 cm. Po złożeniu zaskakuje niewielkim rozmiarem.

5. Podgrzewacz do kubków USB V3952-05

Chyba każdy był w sytuacji, kiedy po zrobieniu np. herbaty zapomniało się o napoju, a po czasie napar był już lodowaty. Ten gadżet natomiast pozwala cały czas podtrzymać odpowiednią temperaturę. Jest zasilany kablem USB.