[Głosów:0    Średnia:0/5]

Obecny okres jest dość specyficzny. Epidemia koronawirusa zmusza wiele osób do pozostania w swoich domach, w których nierzadko człowiek po czasie może się odrobinę znudzić. Z tego powodu warto zainteresować się ciekawymi gadżetami reklamowymi, które uświetnią ten czas. Co robić na kwarantannie?

Okazało się, że wiele osób nie może się odnaleźć w swoim własnym domostwie w czasie pandemii. Jest to najpewniej związane z faktem, że wcześniej istniała możliwość, by zamiast w domu przesiadywać w kawiarniach, barach, załatwiać różne sprawy, robić komfortowo zakupy w galeriach itd. Nie zmienia to faktu, że warto swój czas na kwarantannie urozmaicać, co wcale nie jest trudne!

Spędzanie czasu w mieszkaniu może się okazać okazją do wielu ciekawych rzeczy. Okazuje się, że wiele osób siedząc w domu, zauważyło wiele jego mankamentów i ostatecznie zdecydowało się na naprawienie ich. Okres pandemii to także świetna propozycja dla miłośników literatury, którzy chcą nadrobić zaległości. Na pewno wiele osób skorzysta także z ofert serwisów streamingowych, by posłuchać ulubionej muzyki i zobaczyć wiele seriali. Podczas tego czasu można także nauczyć się gotować, grać na instrumencie etc. Warto przypomnieć, że kwarantanna nie powinna rozleniwiać, dlatego dobrze jest odrobinę poćwiczyć. Przy tym wszystkim dobrze jest pamiętać o swoich bliskich, dlatego regularne dzwonienie do nich jest wskazane.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i chcesz swoją ofertę przedstawić klientom spędzającym czas w domu, to dobrym pomysłem będą reklamowe gadżety na kwarantannę. Mogą posiadać różne formy, ale zawsze powinny być w miarę przydatne i ułatwiające codzienne funkcjonowanie. Dzięki temu w przyszłości owi klienci najpewniej skorzystają właśnie z Twojej oferty! Przecież każdy lubi dostawać prezenty!

Najlepsze gadżety na kwarantannę!

Termos 500 ml V4131-32

Termos kojarzy się zazwyczaj z wycieczkami, dlaczego więc sprawdzi się w razie kwarantanny? Cóż pozwoli on przez dłuższy czas nacieszyć się wypijaną kawą bądź herbatą bez konieczności zaparzania nowych naparów. Model ten wykonany został ze stali nierdzewnej w uniwersalnym, srebrnym kolorze i posiada kubek w komplecie. Zamykanie i otwieranie odbywa się za pomocą przycisku. Jego pojemność wynosi pół litra.

Wodoodporny głośnik bezprzewodowy 6W P329.283

Wiele osób spędzających czas na kwarantannie odczuła dyskomfort długotrwałego zakładania słuchawek, a także wątpliwą jakość odtwarzania dźwięku z telefonów i laptopów. Z tego powodu dobrze jest się wyposażyć w dobrej klasy głośnik bezprzewodowy. Urządzenia te nie są drogie i oczywiście nie mogą równać się z profesjonalnymi systemami stereo, ale na pewno lepiej spełnią swoje zadanie w ramach oglądania seriali i słuchania muzyki, niż głośniki wbudowane w laptop lub tablet/telefon. Opisywany model posiada moc 6W i łączy się z urządzeniami za pomocą technologii Bluetooth 5.0 o dobrym zasięgu. Wykonano go z tworzywa ABS oraz metalu. Co ciekawe, jest to model odporny na zachlapania, dlatego sprawdzi się podczas np. spędzania czasu na dworze, a krótki deszcz nie zagrozi jego funkcjonowaniu.

Ładowarka bezprzewodowa 5W, zegar na biurko z budzikiem V0392-02

Ten produkt może znacznie zwiększyć komfort podczas kwarantanny. Prawdopodobnie większość osób korzysta teraz ze smartfona jeszcze częściej, przez co ten szybciej się rozładowuje. Podłączanie urządzenia kablem jest mało praktyczne, dlatego warto skorzystać z ładowarki bezprzewodowej. Wystarczy na tym produkcie położyć telefon wspierający technologię ładowania indukcyjnego i to wszystko. Gadżet jest jednocześnie zegarkiem z budzikiem.

Nóż wielofunkcyjny, scyzoryk V8702-06

Wbrew pozorom scyzoryki to świetne gadżety na kwarantannę, ponieważ są wyposażone w przydatne narzędzia. Ten model sprawdzi się zarówno w razie konieczności otworzenia wina (posiada korkociąg), jak i reperowania różnych przedmiotów, dokręcania śrub (posiada ostrza o różnej długości, a także śrubokręt krzyżakowy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *