[Głosów:0    Średnia:0/5]

Podróżowanie jest pasją sporej ilości osób, czemu nie można się dziwić. Przecież świat jest tak wielki i tak fascynujący, że zobaczenie tego, co oferuje, często jest sporym wyzwaniem. Ludzie prowadzący biuro podróży starają się zarażać tą pasją swoich klientów. Niektóre firmy w celu zachęty i urozmaicenia wycieczki wręczają odbiorcom drobne upominki, którymi są gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe dla biur podróży są najczęściej projektowane w taki sposób, by ich tematyka była związana z wycieczkami lub pomagały w podbojach świata w sposób praktyczny. Ich stosowanie w celach marketingowych bywa bardzo skuteczne!

Dlaczego gadżety dla branży turystycznej są skutecznym rozwiązaniem? Należy tutaj opisać, jak w ogóle gadżety reklamowe działają. Potencjalny klient dostanie upominek i przez to pozytywnie zapamięta markę – każdy lubi je otrzymywać. Najważniejsze jest to, by dana rzecz była w pewnym stopniu użyteczna, ponieważ dzięki temu potencjalny klient będzie często odczytywał logo obecne np. na kubku, długopisie itd. Przełoży się to na fakt, iż kiedy zechce on wyjechać w podróż, to najpewniej skorzysta z oferty biura, które dało mu prezent! Ludzie bowiem ufają temu, co jest im znane.

Gadżety reklamowe dla branży turystycznej mogą w zasadzie występować w jakiejkolwiek postaci. Jak było wspomniane, najważniejsze jest to, by dla klienta przedmioty były użyteczne, dopiero wtedy produkty spełnią swój cel promocyjny.

Najlepsze gadżety dla biur podróży

Parasol plażowy V7805-11

Kiedy w ofercie biura podróży znajdują się wycieczki do cieplejszych zakątków świata, a przynajmniej tych słynących z plażowego życia, to warto klientowi wręczyć parasol przeciwsłoneczny. To bardzo przydatna rzecz, wpływająca nie tylko na komfort podczas pobytu na plaży, ale też bezpieczeństwo, ponieważ nie naraża na zbyt długie przebywanie na pełnym słońcu. Model ten jest oczywiście składany, a nadruk z logo zostanie wykonany na jednym z ośmiu paneli.

Kapelusz “Safari” V7073-06

Nakrycie głowy jest szczególnie istotne w przypadku każdej podróży. Z tego powodu klientowi na pewno przyda się kapelusz. Opisywany model jest bardzo lekki, a materiał, z którego go wykonano, oddycha, dlatego noszenie go nie będzie się wiązało z dyskomfortem. Kapelusz posiada sznurek ułatwiający noszenie. Wykonano go w stu procentach z bawełny.

Zestaw zimowy V7011-19

Czasami podróż wakacyjna nie musi dotyczyć plażowania. Wręcz przeciwnie! Niektórzy uwielbiają w środku lata zwiedzić zimniejsze zakątki ziemi. Z tego powodu na pewno takim osobom przyda się zestaw zimowy składający się z czapki i szalika. Szary kolor jest uniwersalny i pasuje do jakiegokolwiek odzienia zimowego. Produkty wykonano z wysokiej jakości materiału przyjemnego w kontakcie ze skórą.

Bezprzewodowy power bank 10000 mAh Mauro Conti z przyssawkami, ładowarka bezprzewodowa 10W V4833-15

Ten produkt natomiast pozwoli każdemu zachować kontakt ze światem. Jest to oczywiście power bank, czyli przenośna bateria dla telefonu. Co ciekawe, różni się on od swojej konkurencji faktem, że umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Wystarczy przyłożyć telefon do wyznaczonego miejsca (oczywiście telefon musi wspierać technologię ładowania indukcyjnego). Stosowanie ułatwiają przyssawki, które sprawią, że korzystanie jednocześnie z telefonu, jak i power banka nie będzie sprawiało dyskomfortu. Urządzenie pozwala ładować dwa urządzenia jednocześnie. Maksymalna moc ładowania to 5V/3A. Pojemność power banka wynosi 10 000 mAh, co ze spokojem wystarczy na kilka ładowań standardowego telefonu.

Wodoodporne, pływające etui na telefon P301.341

Podróżowanie jest związane z obecnością zmiennej pogody. Obecnie wiele osób korzysta z urządzeń elektronicznych, dlatego warto je zabezpieczyć przed zmoknięciem, co z pewnością ułatwi to etui wodoodporne. Posiada przezroczyste elementy, dlatego umożliwia nie tylko obsługę urządzenia, ale też wykonywanie fotografii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *