[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czy masz wśród bliskich mechanika, a może fana mechaniki i złotą rączkę? Jeśli nie masz pomysłu na prezent, to dobrze trafiłeś. Każdy mechanik będzie gotowy na ulepszenie ekwipunku. W szczególności uczniowie docenią każde narzędzie, ponieważ przygotowanie się do pracy może być dość kosztowne, a każda pomoc będzie miała duże znaczenie. Możesz dodatkowo napełnić jego skrzynkę na narzędzia, z czego z pewnością będzie zadowolony. Niektóre narzędzia i gadżety są niezastąpione. Nasz ranking pomoże wybrać Ci idealny prezent dla mechanika. Być może ma już wszystko, ale tego co występuje na naszej liście nie ma na pewno. Oto TOP 5 gadżetów dla mechanika, bez których na pewno się nie obędzie.

Nóż do tapet P215.035

Noże tego typu są używane do umieszczania precyzyjnych i czystych cięć na tapecie, która jest już na ścianie, na przykład na zakładkach wzdłuż listew przypodłogowych, sufitu, wokół ościeżnic lub okien. Jeśli ostrze jest dobrej jakości i ostre, potrzebny jest tylko delikatny nacisk. W przypadku zastosowania zbyt dużego nacisku tynk (lub w przypadku okien i drzwi, drewnoplastik) może zostać uszkodzony. Takie narzędzie, przyda się w każdej skrzynce u mechanika.

Poziomica V9735-08

Żadnemu majsterkowiczowi ani złotej rączce nie powinno zabraknąć poziomicy – małej lub dużej. Poziomica służy do określania idealnego pionu lub poziomu i może być używana w różnych projektach DIY. Najważniejszą cechą każdej poziomnicy jest szklana lub plastikowa fiolka. Fiolka zawiera kolorowy płyn zawierający pęcherzyk powietrza, który porusza się poziomo lub pionowo wzdłuż fiolki. Bańka powinna znajdować się pomiędzy kreskami – ale przecież to wie każdy fachowca. Wybierz poziomicę jako gadżet dla mechanika.

Śrubokręt w kształcie długopisu V5764-32

Innym fantastycznym gadżetem i pomysłem na prezent dla mechanika jest śrubokręt w kształcie długopisu. Ma dodatkowo wbudowaną lampkę LED i końcówki płaskie od 3 krzyżakowe.

Ołówek stolarski, nienaostrzony V9711-05

Ma korpus o kształcie eliptycznym przekroju poprzecznym. Ołówek ten jest łatwiejszy do chwytania niż standardowy ołówek, ponieważ ma większą powierzchnię. Nieokrągły rdzeń umożliwia rysowanie grubych lub cienkich linii poprzez obracanie ołówka. Cienkie linie są wymagane do oznaczeń o wysokiej precyzji i są łatwe do wymazania, ale do oznaczenia na chropowatych powierzchniach potrzebne są grube oznaczenia. Jest niezbędny w każdym warsztacie u mechanika.

Teleskopowa latarka COB V9753-32

Kolejnym pomysłem na prezent dla mechanika może być latarka teleskopowa. Latarka ta ma regulowaną górną część i magnesy na każdym końcu. Występuje w kolorze srebrnym i wykonana została z aluminium. Ma bardzo mocny promień i oświetla mocnym światłem nawet najciemniejsze miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *