[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prawie każdy zna jakiegoś miłośnika kotów. Jeśli masz wokół siebie kociarza i szukasz wyjątkowego prezentu, który odzwierciedla jego uwielbienie do kotów, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Poniżej przedstawiamy wyjątkowe gadżety na prezent dla miłośników kotów. Nasze typy są wymienione poniżej 5-1. Najlepszym prezentem mogą okazać się, prezenty dla ich pociech – czyli kotów. Oto TOP 5 gadżetów dla kociarzy.

Szczotka dla psa lub kota V7354-11

Koty są wyjątkowo czystymi zwierzętami, więc spędzają na myciu sporą część dnia. Podczas gdy ciągła pielęgnacja pomaga utrzymać ich sierść czystą i miękką, ma jeden negatywny efekt uboczny: kłaczki. Chociaż kule z sierści mogą być nieuniknione, istnieje prosty sposób na zmniejszenie ich częstotliwości. Szczotkowanie kota za pomocą naszej szczotki może pomóc usunąć luźne włosy z grzbietu kota, aby przypadkowo nie połknął ich podczas pielęgnacji. Dodatkową zaletą jest zmniejszenie ilości zrzucania sierści przez kota, a tym samym mniej sprzątania! To idealny prezent dla miłośników kotów.

Szczotka dla psa lub kota V7354-05

Choć może to nie wyglądać jak tradycyjne narzędzie do pielęgnacji kota, ta szczotka jest świetnym rozwiązaniem dla sierści kotka. Jest wykonana z miękkiej gumy z elastycznymi zębami, zaprojektowanymi do usuwania brudu, sierści i luźnych włosów z sierści kota. Oprócz usuwania włosów, szczotka ta daje kotu delikatny masaż, który pomaga stymulować produkcję naturalnych olejków w skórze, co pomaga utrzymać jego sierść błyszczącą i gładką.

Smycz dla psa lub kota V7355-03

Niezależnie od tego, czy zabierasz kota na spacer po bloku, czy po prostu na podwórku, smycz daje mu możliwość bezpiecznego poznawania świata. Smycz ta wykonana jest z poliestru i ma wymiary 120 x 2 cm.

Smycz dla psa lub kota V7355-05

Zabranie kota na zewnątrz jest czymś, co wymaga wyjątkowej ostrożności. Nie jest tajemnicą, że koty są super szybkie, elastyczne i wyjdą z niemal każdej sytuacji przez najmniejsze przestrzenie. Aby uniknąć ucieczki można skorzystać ze smyczy dla kota. Jest to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników kotów.

Smycz dla psa lub kota V7355-11

Jeśli twój kot wyraził zainteresowanie środowiskiem zewnętrznym, a Twoja okolica jest zbyt niebezpieczna, aby mógł zostać wypuszczony sam, smycz będzie idealnym rozwiązaniem. Chodzenie kota na smyczy może przynieść znaczące korzyści dla jego zdrowia, zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Aktywność na świeżym powietrzu może pomóc kotom zaspokoić ciekawość środowiska za szybą, pozwalając im wąchać wokół i obserwować ptaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *