[Głosów:0    Średnia:0/5]

Majsterkowanie to pasja ogromnej liczby osób. Wielką satysfakcją jest stworzyć coś samodzielnie lub cieszyć się naprawionym przedmiotem. Jednak w każdym przypadku nie można obyć się bez odpowiednich narzędzi. Wielu przedsiębiorców widzących to hobby u swoich pracowników i klientów postanawia wręczyć im miły upominek, który może zadziałać niczym reklama! Jakie gadżety dla majsterkowicza sprawdzą się najlepiej?

Majsterkowanie w wielu przypadkach kojarzy się z mężczyznami, jednak nie brakuje kobiet uwielbiających pracę z kawałkami drewna, młotkami, śrubokrętami itd. W każdym przypadku jest to zajęcie bardzo pasjonujące. Wymaga kreatywności, a także dokładności i umiejętności. Z tego powodu zawsze przydadzą się specjalne narzędzia, takiej jak młotki, wkrętarki itd. Docenić miłość do majsterkowania można niekoniecznie wręczając spore urządzenie, ale nawet mały upominek. Dzięki temu możliwe jest stworzenie odpowiedniej reklamy dla swojego przedsiębiorstwa. Na prezent zostanie nadrukowane logo firmy, a kiedy obdarowana osoba będzie używać go wśród innych, to z pewnością grafika zostanie dostrzeżona. Gadżety dla majsterkowicza występują pod różnymi postaciami, więc tego powodu przygotowaliśmy krótki ranking.

Gadżety majsterkowicza

Nóż wielofunkcyjny, scyzoryk V8791-32

Scyzoryk to urządzenie od lat doceniane za swoją funkcjonalność. Przydać się może nie tylko na wyjazdach, ale też podczas codziennych sytuacji. Opisywany model ma kilka funkcji, takich jak np. korkociąg (niekoniecznie używa się go do otwierania wina, ponieważ świetnie się sprawdza przy rozwiązywaniu węzłów), płaskie ostrze, czy śrubokręt. Nie posiadając pod ręką skrzynki z narzędziami, można zwycięsko wyjść z opresji, którą jest np. konieczność naprawy danej rzeczy. Scyzoryk ten posiada również bardzo estetyczne wykonanie. Stworzono go ze stai nierdzewnej.

Brelok do kluczy, miara 1m V9706-03

Każdy miłośnik majsterkowania musi od czasu do czasu coś zmierzyć. Breloki do kluczy to bardzo ciekawe i fajne gadżety dla majsterkowiczów, ponieważ mogą mieć różne funkcje. W tym przypadku swój pęk kluczy można wzbogacić miarą długą na 1m. Posiada bardzo mały rozmiar oraz niską wagę. Czarno-białe wykonanie jest wyjątkowo uniwersalne, dlatego model spodoba się dosłownie każdemu.

Brelok V5455-32

W zestawieniu ponownie pojawił się brelok. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ być może funkcja segregowania kluczy jest ta sama, co w modelu wyżej, jednak ten produkt nie jest miarą, lecz miniaturową latarką. Na uwagę zasługuje jakość wykonania, ponieważ do produkcji urządzenia wykorzystano aluminium oraz metal. Dzięki temu brelok przetrwa nawet liczne upadki.

Ładowarka słoneczna, power bank 2200 mAh P323.150

Dosłownie każdy majsterkowicz czasami wykonuje swoją pracę na zewnątrz, bez możliwości skorzystania z gniazdka elektrycznego. Nie musi to jednak oznaczać konieczności zrezygnowania z urządzeń elektronicznych. Opisywany produkt to – mogłoby się wydawać – zwyczajny power bank, jednak najważniejszą jego cechą jest wbudowany panel słoneczny, dzięki któremu można zasilić np. telefon w dowolnym miejscu na świecie, bez potrzeby podłączania go do gniazdka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *