[Głosów:2    Średnia:5/5]

Prowadzisz swoją działalność gospodarczą i zależy Ci na jej rozwoju? Chcesz podziękować swoim klientom za owocną współpracę? Zależy Ci na ich zadowoleniu? W takim razie postaw na gadżety reklamowe, które codziennie będą przypominać im o zażyłościach z Twoją marką. Wyjątkowo dobrze sprawdzą się personalizowane gadżety!

Personalizowane gadżety to świetna propozycja, ponieważ po otrzymaniu takiego upominku, każdy klient poczuje się doceniony. Wpływa to pozytywnie na wizerunek marki, a reklama w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna. Co więcej, każdy gadżet reklamowy jest w pewnym sensie produktem przydatnym, dlatego powinien być on czymś, co klient będzie używał regularnie. Na czym jednak polega personalizacja? Mianowicie, praktycznie każdy oferowany przez naszą firmę gadżet może mieć nadrukowany wybrany przez Ciebie napis, logo lub jakąkolwiek inną grafikę. Dzięki temu daje to możliwość idealnego dostosowania do konkretnej grupy klientów, którzy na pewno docenią Twój gest!

Gadżet reklamowy wywołuje pozytywną reakcję psychologiczną u obdarowanego. Powiedzmy, że firma X sprzedaje ubezpieczenia. Jej klient ma w swoim posiadaniu kubek z logo marki X, z którego często pija poranną kawę. Kiedy będzie miał potrzebę wykupienia ubezpieczenia, to właśnie firma X pojawi się w jego myślach jako pierwsza. Co więcej, również w rozmowie ze znajomymi na temat ubezpieczeń to X będzie propozycją klienta.

Jakie personalizowane gadżety sprawdzą się najlepiej?

Krzesło turystyczne V7881-05

Krzesło turystyczne V7881-05

Jeżeli prowadzisz sklep z akcesoriami do łowienia, krzesło turystyczne będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Model ten posiada oparcie i podłokietniki, dzięki czemu siedzenie będzie jeszcze wygodniejsze. W jednym z podłokietników jest miejsca na przechowywanie napoju, co tym bardziej zwiększa wygodę. Nie jest to jeszcze personalizowany gadżet, stanie się nim, po naniesieniu ciekawego napisu (gdzie X to nazwa firmy) np. Razem z X na pewno będą brały!.

Zestaw do grilla V6362-32

Jeżeli jest lato i wiesz, że Twoi klienci lubią grillować – ten zestaw będzie świetnym prezentem. Składa się z szpatułki, widelca do mięsa oraz szczypiec, a także aluminiowej skrzynki, która je pomieści. Możesz na niej napisać na przykład – w podzięce za świetną współpracę, X.

Teodor manganowy B405

Ten wyjątkowy kufel spodoba się Twoim klientom – oczywiście jeżeli wiesz, że wypada go wręczyć. Posiada styl retro, wykonano go z wysokiej jakości materiałów. Pomieści około 700 ml napoju. Możesz zlecić nadrukowanie chociażby dużego napisu NA ZDROWIE!, a poniżej umieścić logo swojej firmy.

Długopis, stojak na telefon V1893-32

Długopisy to bardzo popularne personalizowane gadżety reklamowe. Nie można się temu dziwić – dosłownie każdy człowiek prędzej czy później musi skorzystać z długopisu. W tym przypadku produkt ma niebieski wkład. Specjalny klip może posłużyć jako stojak na telefon, dlatego tym bardziej warto zwrócić na niego uwagę, jeżeli prowadzi się firmę związaną z elektroniką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *