[Głosów:0    Średnia:0/5]

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja do wręczenia prezentu swoim bliskim przedstawicielkom płci pięknej. Przedsiębiorcy z tego powodu obdarowują drobnymi przedmiotami swoje pracownice i klientki. Nasuwać się jednak może pytanie, co można kupić, by podkreślić to święto? Pomysłów może być sporo, dlatego postanowiliśmy zrobić krótki ranking. Jakie upominki promocyjne na Dzień Kobiet sprawdzą się najlepiej?

Dzień Kobiet to święto nieruchome, a więc rokrocznie przypada na tę samą datę, czyli 8 marca. Wręczanie upominków z tej okazji nie jest być może obowiązkiem w relacji przedsiębiorcy z klientkami oraz pracownicami, jednak to bardzo miły gest. Dzięki niemu można polepszyć wizerunek firmy, a także zaprosić obdarowane kobiety do skorzystania z oferty marki w przyszłości. Propozycji może być naprawdę wiele, a wszystko zależy głównie od zasobów finansowych przedsiębiorstwa. W każdym przedziale cenowym można jednak znaleźć coś odpowiedniego.

Na wręczanych przedmiotach można nadrukować logo marki, dlatego powinny być one użyteczne. Dlaczego? Kiedy kobieta będzie używać gadżetu, to osoby postronne dostrzegą grafikę lub napis, przez co będą świadomi istnienia przedsiębiorstwa.

Jakie gadżety na dzień kobiet sprawdzą się najlepiej?

4. Długopis bambusowy w pudełku P610.319

Długopis to niebezpodstawnie jeden z najczęściej stosowanych gadżetów reklamowych. Dosłownie każdy człowiek musi od czasu do czasu coś zanotować. Prezentowany model jest również bardzo ładnie wykonany i umieszczono go w eleganckim etui. Zestaw jest też ekologiczny, dlatego kobiety dbające o środowisko szczególnie go docenią. Całość wykonano z bambusa i metalu.

3. Świeczka V7938-11

Świeczki to bardzo dobre upominki dla kobiet. Chodzi oczywiście o modele zapachowe, dzięki którym w danym pomieszczeniu może zapanować urokliwa atmosfera. Opisywany produkt umieszczono w słoiku, przez co wpisuje się w standardy zero waste, ponieważ można go użyć ponownie po wypaleniu wosku, np. jako pojemnik na przyprawy (w pokrywce można zrobić dziurki) lub filiżankę na kawę (produkt ma charakterystyczne ucho).

2. Butelka sportowa 750 ml V9867-03

Ta butelka to prezent wręcz idealny. Przede wszystkim może skłonić obdarowaną osobę do picia wody, co jest niesamowicie zdrowym nawykiem. Do tego dochodzi fakt, że model jest pojemny (750 ml), a przy tym prezentuje się bardzo elegancko. W produkcji nie użyto szkła, dlatego produkt nie rozbije się przy upadku, jest także lekki i poręczny.

1. Zestaw do oleju i octu Orbit P262.350

Jest to produkt estetycznie wykonany i prezentuje się bardzo gustownie. Ten zestaw do oleju (lub oliwy) i octu wzbogaci wystrój dosłownie każdej kuchni lub stołu. Są to dwie połączone ze sobą szklane butelki. Przechylając produkt w jedną stronę, użyje się np. oliwy, a w drugą – octu. Całość została umieszczona na kwadratowej, czarnej płytce, która może zostać zaopatrzona w napis z logo. Jest to bardzo interesująca i z pewnością nietuzinkowa propozycja na upominek, jednak z pewnością okaże się niezwykle użyteczny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *