[Głosów:0    Średnia:0/5]

Wysoka temperatura i pełne słońce wpływają pozytywnie na nastrój człowieka, co nierzadko motywuje do wzięcia wolnego i wybrania się nad morze. To także doskonała okazja dla firm, które chcą skutecznie się wypromować, ponieważ sezon letni jest idealnym czasem do inwestycji w akcesoria reklamowe. Jakie gadżety na plażę sprawdzą się najlepiej i dlaczego warto reklamować się w ten sposób?

Wyjazd na wakacje to zawsze miłe zdarzenie i jest poprzedzane zazwyczaj tygodniami przygotowań. Jeżeli wie się o tym, że klient planuje wyjechać gdzieś tego roku, to dobrze zaopatrzyć go w gadżety plażowe, ponieważ nie tylko zareklamują firmę, ale też będą zwyczajnym, miłym gestem, który na pewno zostanie doceniony. Pozytywnie wpływa to na PR przedsiębiorstwa i buduje zaufanie. To nie wszystko, ponieważ na plaży przebywa się w towarzystwie wielu osób. Oznacza to, że posiadacz akcesorium reklamowego niejako umożliwi dostrzeżenie go ludziom postronnym, co tym bardziej pozytywnie wpływa na budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa.

Istnieje wiele pomysłów na to, w jakie gadżety plażowe zainwestować. Trzeba jednak pamiętać, że najlepiej swoje zadanie spełniają produkty najbardziej użyteczne. W przeciwnym wypadku mogą w ogóle nie zostać wykorzystane, a więc byłaby to inwestycja zupełnie nieudana. Przez to poleca się wybieranie takich gadżetów jak parasolki plażowe, japonki z nadrukiem, piłki plażowe, koce itd. Dla ułatwienia przygotowaliśmy poniższe zestawienie.

Najlepsze gadżety na plażę

Dmuchany materac plażowy V7806-05

Dmuchany materac plażowy to idealny gadżet reklamowy na wakacje. Dlaczego? Jest bardzo poręczny, ponieważ w złożonej postaci nie zabiera wiele miejsca, a kiedy się go nadmucha, to rozwinie się stosunkowo duży napis promocyjny. Można go używać do wygodnego leżenia na plaży, jak i bawić się w wodzie.

Parasol plażowy V7805-11

Ta parasolka reklamowa również jet doskonałym wyborem. Model ten jest składany i uchwyt jest zakończony szpikulcem, przez co wbijanie produktu w piasek jest bardzo proste.

Klapki V9614-06M

Standardowe buty na plaży nie są wskazane, dlatego każdy szanujący się plażowicz zaopatruje się w lekkie obuwie. Te japonki z nadrukiem są bardzo wygodne i występują w wielu rozmiarach, zarówno w wersji męskiej, jak i żeńskiej.

Koc piknikowy V7370-11

Koc piknikowy to bardzo dobra opcja dla każdego plażowicza. Jest to model składany, dlatego można go zabrać w wygodny sposób dosłownie wszędzie. W złożonej postaci posiada wygodny uchwyt.

Piłka plażowa V7833-42

Na wyjazd ze znajomymi lub rodziną warto zabrać produkty, które zapewnią atrakcje na plaży. Idealnym wyborem jest piłka plażowa, którą dobrze można się bawić, na pisaku i w wodzie. Jej duża powierzchnia pozwoli umieścić duże logo marki.

Dmuchany fotel plażowy V8610-04

Dmuchany fotel na plażę to doskonała alternatywa dla materaca, ponieważ pozwala rozsiąść się wygodnie i na przykład napić się drinka, poczytać książkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *