[Głosów:0    Średnia:0/5]

Twoje dziecko jest już w wieku szkolnym i szukasz potrzebnych dla niego przyborów? Szkolna wyprawka składa się z wielu elementów. Twoja pociecha ma plastyczne predyspozycje? Lubisz oglądać, jak spędza czas rysując i malując? Dobrze wiesz, że w celu zwiększenia komfortu dziecka powinieneś je zaopatrzyć w odpowiednie zestawy do malowania lub rysowania. Dzięki temu jedynym ograniczeniem dziecka będzie jego wyobraźnia, a jak wiadomo – wyobraźnia dzieci nie zna granic!

Warto wiedzieć, że dobry zestaw do rysowania znacznie ułatwi pracę dziecka. Można to porównać do narzędzia, którym posługuje się np. mechanik. Po pierwsze, śrubokręt niskiej jakości stępi się szybko i będzie bezużyteczny. Ponadto, lepiej mieć więcej, niż jeden śrubokręt, ponieważ różne są śruby. Tak samo jest z kredkami. Kiedy dziecko ma do dyspozycji wiele kolorów – łatwiej jest mu uzyskać zamierzony efekt.

Pociechę należy wspierać w jej pasji, ponieważ – kto wie – może zostanie kiedyś wielkim malarzem! Mało tego, kiedy w grę wchodzi małe dziecko – powinno rysować, aby poprawiać swoje zdolności manualne, a także wyobraźnię. Dzięki temu w przyszłości będzie mieć lepsze spojrzenie na świat.

Nie wiesz, jaki zestaw rysunkowy sprawić swojemu dziecku? Poniżej znajdziesz ranking najlepszych przyborów dla Twojej pociechy!

 

Zestaw do malowania i rysowania V6110-00

To zestaw, w którym dziecko znajdzie wszystkie najpotrzebniejsze przybory do malowania i rysowania! Składa się z 56 elementów! Dziecko do wyboru będzie mieć paletę farb wodnych, mazaków, kredek olejnych oraz zwyczajnych . W zestawie znajdują się też takie potrzebne rzeczy, jak strugaczka czy gumka do mazania. Wymiary pudełka, to 190 x 170 x 100 mm. To wysokiej jakości zestaw, który przyda się każdemu dziecku! Pudełko posiada estetyczny design, który przyciągnie pociechę. Całość nie zajmuje dużo miejsca, mimo pokaźnej ilości elementów zestawu.

 

Skarbonka “świnka” do malowania V6453-02

To dobra zabawa dla każdego fana plastyki. Opisywany produkt jest zestawem farb, które posiadają w również świnkę-skarbonkę, którą Twoja pociecha pomaluje wedle swojej wizji. Poza rozwojem plastycznym, pociecha będzie mogła także zacząć odkładać swoje pierwsze drobne. Do wyboru jest pięć farb: czarna, biała, czerwona, żółta, niebieska. To połączenie sprawia, że po odpowiednim zmieszaniu można będzie uzyskać każdy kolor! Wspominany zestaw okaże się świetnym pomysłem, kiedy Twoja pociecha wróci ze szkoły i będzie musiała się czymś zająć.

 

Zestaw do malowania i rysowania V9675-11

To bardziej ubogi zestaw, niż ten prezentowany wcześniej. Niemniej jednak warto zwrócić na niego uwagę przez małe gabaryty. Taki zestaw do rysowania i malowania zmieści się do plecaka Twojego dziecka i nie będzie mu nadto ciążył. Komplet zawiera 29 elementów. Dziecko do wyboru będzie mieć paletę mazaków, farb wodnych, kredek i kredek olejnych. Całość umieszczona jest w ładnym, niebieskim pudełku. Twój mały artysta będzie miał wszystko pod ręką!

 

Zestaw do malowania i rysowania V6132-00

To zdecydowanie najbardziej rozbudowany komplet przyborów do rysowania i malowania. Każde dziecko znajdzie tam wszystko, czego będzie potrzebować! Taki przybornik świetnie sprawdzi się w szkole, jednak jest duży, a więc do plecaka zaleca się zabranie mniejszego zestawu. W komplecie znajdują się mazaki, kredki, farby z paletą, kredki olejne i pastelowe. Ponadto, zestaw zawiera gumkę do mazania, strugaczkę, klej, pędzel. Jeżeli Twoja pociecha lubi rysowanie i malowanie – zastanów się nad wyborem tego wyjątkowego zestawu. Dokładne gabaryty produktu to 320 x 210 x 40 mm. Pudełko zawiera w sobie aż 68 różnych elementów! Postaw na rozwój i komfort swojego dziecka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *