[Głosów:0    Średnia:0/5]

Podczas różnego rodzaju podróży zwiedza się wiele ciekawych miejsc, w których nierzadko człowiek chce się zatrzymać na chwilę, obcować z naturą lub po prostu odpocząć w przyjemnych warunkach. Z tego powodu przydatnym akcesorium okazuje się być koc piknikowy! Dlaczego akurat ten gadżet jest świetnym wyborem i które modele sprawdzą się najlepiej w swojej roli?

Koc piknikowy to idealna propozycja dla wszystkich miłośników lata i spędzania czasu w plenerze. Zazwyczaj taki produkt nie zajmuje sporo miejsca, dlatego warto go zabierać ze sobą w wycieczki, by być przygotowanym na ewentualny piknik! Koc to także obowiązkowa propozycja na plażę, gdzie cała masa osób w okresie letnim wyleguje się, opala itd. Okazuje się również, że koc z własnym nadrukiem to świetny pomysł na promocję swojego przedsiębiorstwa.

Koc z nadrukiem pełnić może funkcje tzw. gadżetu reklamowego, czyli akcesorium kupowanego w celach promocyjnych. Tego rodzaju produkty posiadają nadrukowane logo, które niejako przypomina swojemu właścicielowi o firmie, od której otrzymał upominek. Nie wszyscy także zdają sobie sprawę, że gadżety reklamowe działają na ludzką podświadomość. Kiedy z akcesorium korzysta się regularnie, to również nadruk jest regularnie oglądany, a więc człowiek jest oswojony z marką, której coraz bardziej ufa i ją zna, dlatego w razie ewentualnej, późniejszej konieczności skorzystania z danego towaru lub usługi najpewniej wybierze przedsiębiorstwo, które wręczyło gadżet. Koce mają niemałą powierzchnię, dlatego istnieje możliwość naniesienia na nie również stosunkowo dużego logo.

Kocyk z nadrukiem może występować w wielu rodzajach, dlatego w ramach ułatwienia przygotowaliśmy poniższe zestawienie zawierające najciekawsze propozycje.

Najlepsze koce z nadrukiem

Koc z polaru V7301-11

Model ten jest bardzo uniwersalny. Został wykonany z polaru o gramaturze 180 g/m2, dlatego jest przyjemny w dotyku. Posiada niewielkie wymiary, które wynoszą 85 na 115 cm. Dzięki temu nie zajmuje sporo miejsca i może się doskonale sprawdzić jako podręczny asortyment bagażnika.

Koc piknikowy V7822-03

Ten koc z nadrukiem będzie doskonałym wyborem, ponieważ jest wygodny i poręczny. Zwija się go w rulon i umieszcza w dołączonym do zestawu pokrowcu. Ten natomiast wyposażono w ściągający sznurek, dzięki czemu gadżet nie tylko łatwo się przechowuje, ale można go w prosty sposób przymocować do plecaka, walizki itd. Materiał jest bardzo miły w dotyku. Czarny kolor wpływa na uniwersalność, dlatego można mieć pewność, że koc będzie pasował do każdej sytuacji i wpasuje się w każde preferencje.

Koc piknikowy V7687-04

Ten koc z nadrukiem jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ jest bardziej poręczny od powyższych modeli. Posiada bowiem specjalną konstrukcję, która pozwala na łatwe zwinięcie go w rulon. Model w zestawie posiada uchwyt, który wpływa na proste przenoszenie. Dzięki temu koc może zostać również przymocowany do plecaka. Ma średni rozmiar – 130 x 160 cm, dlatego dobrze sprawdzi się w ramach pikniku, jak i okrycia ciała podczas chłodnego dnia. Wykonano go z polaru o gramaturze 200 g/m2.

Koc piknikowy V7860-04

Ten produkt natomiast wyposażono w ciekawy pokrowiec, który posiada przednią kieszeń na zamek, w którym można ukryć drobne, potrzebne przedmioty. Ma także uchwyt, dzięki czemu łatwo się go przenosi. Taki koc z nadrukiem posiada średni rozmiar (127 x 160 cm), a całość wykonano z polaru oraz poliestru.

Koc piknikowy V6566-05

Ten koc piknikowy z nadrukiem również jest składany i można go w prosty sposób przenosić, co zawdzięcza się obecności uchwytu. Wyjątkową cechą tego modelu jest natomiast podbicie plastikowym materiałem, dzięki czemu można go z powodzeniem kłaść na ziemi bez obaw, że stanie się mokry. Rozmiar po rozłożeniu to 130 x 145 cm. Kocyk wykonano z wysokiej jakości materiałów. Kolor jest niebieski, w złożonej postaci nie zajmuje sporo miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *