[Głosów:2    Średnia:3/5]

Muzyka towarzyszy nam w każdym momencie życia. To jedno z nielicznych zjawisk, o którym można powiedzieć, że każdy je lubi. Nie jest ważny gatunek słuchanej muzyki, tylko zanurzenie się w niej. Odpłynięcie parostatkiem albo wędrówka schodami do nieba, a czasem autostradą do piekła.

Głośniki bezprzewodowe są dzisiaj obowiązkowym ekwipunkiem do telefonu, ponieważ pozwalają na odbiór dużo lepszej jakości muzyki, jednocześnie nie będąc bardzo drogimi. To idealne rozwiązanie, żeby udać się do ogrodu i w spokoju napić kawy, słuchając przy tym albumu Milesa Daviesa albo napić tymbarka ze znajomymi w plenerze do rytmów disco i techno. Małe rozmiary głośników bezprzewodowych sprawiają, że można je zabrać gdziekolwiek bez zbędnego dźwigania, a zamontowana bateria sprawia, że nie potrzeba podpinać urządzenia do sieci.

Warto wiedzieć coś więcej o danych modelach, dlatego powstał ten wpis. Jaki głośnik przenośny kupić?

Głośnik przenośny V3816-23

To głośnik o unikalnym wyglądzie, który przyciąga uwagę swoim prostym i eleganckim designem. Dzięki zamontowanym w urządzeniu głośnikom dobrej jakości, można cieszyć się czystym brzmieniem! Doceni to nie tylko kupujący, ale również jego bliscy. Urządzenie sprawdzi się idealnie jako głośnik do telefonu, ale również laptopa czy komputera. Lepsza jakość odtwarzanego dźwięku to większy komfort!

Model V3801-11

Ten głośnik bezprzewodowy niejednego zaskoczy swoim oryginalnym wyglądem i właściwościami, które ułatwią w dużej mierze użytkowanie, przez co odczujesz większy komfort podczas korzystania z owego urządzenia. To świetny wybór, jeżeli człowiek chce spędzić czas w plenerze, lub urozmaicić sobie chociażby wyjście na balkon w celu zapalenia papierosa. Urządzenie wykonano z plastiku wysokiej jakości. Jedną z najciekawszych właściwości jest zamontowanie przez producenta przyssawek, które pozwolą na wygodne umieszczenie telefonu, niczym na stole DJ’skim. Urządzenie ma 3W mocy oraz jest ładowany przez USB.

Głośnik przenośny V3844-03

To niewielkie urządzenie pozwoli Ci urozmaicić niejednego grilla, ognisko, albo zwykły wieczór. W środku umieszczono dobrej jakości głośnik, dzięki któremu można cieszyć się dobrą muzyką i jej wspaniałym brzmieniem. To unikalne połączenie funkcjonalności z nietuzinkowym wyglądem. Głośnik jest okrągły. Jego moc to 3W, mało tego – posiada radio, funkcję odbierania połączeń oraz czytnik kart micro SD. Wykonano go z wysokiej jakości materiałów, które zapobiegną uszkodzeniu w przypadku ewentualnego upadku z wysokości.

Model LED V3483-02

Jest to głośnik bezprzewodowy wysokiej jakości, która z pewnością pozwoli na cieszenie się sterylnie czystym brzmieniem. Unikalny design sprawia, że przyciągnie on oko niejednej osoby. Posiada wiele funkcji i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Urządzenie w swojej wewnętrznej części posiada podświetlenie LED, które zdecydowanie wpłynie na ładny efekt wizualny. Świetnie się sprawdzi jako głośnik w laptopie czy telefonie, ponieważ odtwarza muzykę bardzo głośno. To idealne rozwiązanie na małe przyjęcie w swoim domu albo na randkę, żeby wprowadzić miły i romantyczny nastrój, który dobarwi jeszcze sam design urządzenia.

Głośnik USB V3500-32

To niezwykle proste urządzenie, które posiada jednocześnie wiele funkcji. Jest wyposażone w radio, można za jego pomocą odebrać połączenie, ma czytnik kart micro SD. W zestawie można znaleźć kabel z dwiema końcówkami. Pierwszą – USB – naładujesz urządzenie, drugą – mini jack – podepniesz telefon, komputer – jeżeli nie chcesz łączyć się z urządzeniem przez bluetooth. Idealny sposób na urozmaicenie sobotniej gry w makao lub jako zamiennik głośników w laptopie. Ten głośnik bezprzewodowy jest niezwykle mały, natomiast z pewnością niejednego zaskoczy tym, jak głośno potrafi odtwarzać muzykę. Można cieszyć się pełnym komfortem dzięki zasięgowi, który pozwala na odtwarzanie muzyki z odległości nawet dziesięciu metrów.

Pełna oferta przenośnych głośników dostępna jest w kategorii https://www.bewu.pl/pl/glosniki/kat,134,2,1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *