[Głosów:0    Średnia:0/5]

Galanteria skórzana to jeden z najlepszych pomysłów na prestiżowy gadżet reklamowy. Tego typu upominki są bardzo mile widziane nawet przez osoby bardzo wymagające. Wysokiej jakości galanteria skórzana to jednocześnie ponadczasowa estetyka i praktyczność. Jest wyrazem szacunku w kontaktach biznesowych, dlatego doskonale sprawdza się jako upominek dla ważnych kontrahentów.

Proponowane przez nas w tym dziale produkty to przede wszystkim stylowe i doskonale wykonane portfele. Wysokiej jakości skóra zapewnia trwałość i atrakcyjny wygląd produktu. Warto zwrócić uwagę także na niezwykle ciekawe designy, wśród których znajdują się piękne propozycje dla Pań. Na skórze umieszczamy bardzo eleganckie tłoczenie, dzięki któremu Państwa logo staje się elementem bardzo wyrafinowanej całości. Co więcej, oferowane przez nas portfele są bardzo praktyczne, ponieważ posiadają takie elementy jak miejsca na karty kredytowe, kieszenie na banknoty, ukryte okienka w klapce zamykanej na zatrzask, kieszonki na bilon na zatrzask i inne.

Portfele to jednak nie jedyny dostępny w naszej ofercie rodzaj galanterii dla osób ceniących sobie elegancję i profesjonalizm. Warto zwrócić uwagę również między innymi na etui na wizytówki i karty kredytowe, które posiadają takie elementy jak kieszenie zamykane na języczek z zatrzaskiem oraz miejsca na karty. Bardzo atrakcyjnymi propozycjami są także teczki konferencyjne z zamocowanym w kieszeni notatnikiem i dwoma przegrodami na wizytówki oraz torby na laptopa z wieloma przegrodami i wygodnym regulowanym paskiem na ramię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *