[Głosów:1    Średnia:5/5]

Zorganizowanie biurka jest bardzo ważne, żeby móc skutecznie pracować oraz uczyć się, a także czasem zażywać przyjemności. Ciągłe wstawanie, by coś do niego przynieść jest zwyczajnie problematyczne.

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz zadbać jak najlepiej o reklamę i wizerunek swojej marki? Sposoby są różne. Niektóre firmy organizują różnego rodzaju wydarzenia tematyczne, na których potencjalni klienci mogą dowiedzieć się wiele o ofercie, czasami publikowane są elektroniczne broszury na stronach o dużej liczbie odsłon. Nie można także zapominać o klasycznych ulotkach, na których często poza informacjami znajdują się kody rabatowe itd.

Doskonałym pomysłem jest również zainwestowanie w gadżety reklamowe, ponieważ zazwyczaj są nimi przedmioty codziennego użytku. Mowa na przykład o długopisach, kubkach, brelokach do kluczy itd. Poprzez obecność takiego gadżetu w życiu potencjalnego klienta, zapamięta on doskonale Twoją markę, przez co istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że skorzysta z Twoich usług, a kiedy robił to wcześniej – pozostanie Twoim klientem na dłużej.

Nie trzeba się ograniczać do najbardziej popularnych gadżetów reklamowych, jakimi są np. breloki. Nietuzinkowy upominek z pewnością bardziej zapadnie w pamięć, niż np. kubek. Pomysłów jest naprawdę wiele, dlatego specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy ranking gadżetów reklamowych na biurko, ponieważ to przy nim wiele osób spędza całą masę czasu, zarówno w pracy, jak i w domu. Warto podkreślić, że razem z użytecznością produktu, powinna zostać zachowana jego odpowiednia estetyka.

Ranking gadżetów reklamowych na biurko

Ładowarka bezprzewodowa V3979-16

Ładowarka bezprzewodowa

Dosłownie każda osoba korzysta w dzisiejszych czasach ze smartfona. Z tego względu warto o to urządzenie odpowiednio zadbać. Kiedy standardowe ładowarki ograniczają kablem telefon, to prezentowana tutaj ładowarka bezprzewodowa jest genialnym rozwiązaniem. Wystarczy, że smartfon będzie na niej spoczywał. Trzeba jednak wiedzieć, że urządzenie jest kompatybilne wyłącznie z telefonami z funkcją ładowania indukcyjnego. Nie można też zapominać, że ta  ładowarka bezprzewodowa została wykonana w bardzo estetyczny sposób, łącząc tworzywo ABS z drewnem bambusa. W zestawie znajduje się również kabel mirco USB.

Podwójny bezprzewodowy głośnik 10W Bamboo P328.119

Podwójny bezprzewodowy głośnik 10W Bamboo

W pracy warto zrobić sobie moment przerwy, a jednym z lepszych sposobów na relaks w trakcie słuchania dobrej muzyki! Nie można również zapominać o tym, że przedmioty na biurku powinny być estetyczne, stąd właśnie wybór padł na ten model głośnika. Działa on bezprzewodowo, dlatego można się z nim połączyć zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu lub innego urządzenia mobilnego. Ten model głośnika bardzo przyzwoicie odtwarza dźwięk, posiada czysto brzmiące zarówno niskie, jak i wysokie częstotliwości. Przedni panel wykonano z drewna bambusowego.

Ładowarka słoneczna 4000 mAh Ginkgo P323.113

Ładowarka słoneczna 4000 mAh Ginkgo

Produkt ten zostanie uznany przez wszystkie osoby dbające o ekologię, ale nie tylko, ponieważ jest to bardzo ciekawy gadżet. To bateria słoneczna, która podczas dnia będzie gromadziła energię do wewnętrznej baterii o pojemności 4000 mAh, dlatego nawet bez światła słonecznego będzie w stanie naładować Twój telefon, tablet, smartwatch etc.

Zestaw piśmienny, długopis i pióro kulkowe V1518-19

Zestaw piśmienny, długopis i pióro kulkowe

Nie można zaprzeczać, że podstawowym wyposażeniem każdego biurka są przybory piśmiennicze. Co więcej, w przypadku biura, estetyczny długopis lub pióro mogą stać się nieodłącznym elementem wystroju. Prezentowany tutaj zestaw zawiera długopis oraz pióro kulkowe. Całość została zapakowana w estetyczne etui, dlatego pod względem designu nie można mu nic zarzucić.

1 thought on “Gadżety na biurko – sprawdź, które gadżety musisz tam umieścić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *