[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jeśli zastanawiasz się, jakie gadżety dla kierowcy tira mogą być idealnie trafionymi, to jesteś we właściwym miejscu. Ten zawód nie należy do najłatwiejszych – życie w rozjazdach, z dala od rodziny, w ciągłym stresie. Odpowiednio dobrane prezenty dla kierowców tira mogą sprawić, że ich życie na drodze będzie nieco bardziej interesujące i wygodne. Co kupić kierowcy tira na specjalną okazję? To nie lada wyzwanie, ale razem z naszym rankingiem dowiesz się, co kupić kierowcy tira i nie zaliczyć wpadki. Oto TOP 5 produktów.

Wielofunkcyjny cyfrowy miernik ciśnienia opon P239.311

To kompleksowe urządzenie, dzięki któremu każdy kierowca będzie w pełni mógł zachować bezpieczeństwo w swoim pojeździe. Umożliwia: sprawdzenie ciśnienia w oponach oraz spuszczenie powietrza, stłuczenie szyby samochodu (specjalna końcówka) oraz oświetlenie, dzięki wbudowanej latarce.

Regulowany samochodowy uchwyt do telefonu V9751-03

To gadżet, który umili życie każdemu kierowcy. To nieodzowny element w wielu samochodach od wielu lat. Smartfon to nie tylko telefon – to nawigator, odtwarzacz muzyki i asystent. Dlatego nie możesz go po prostu odłożyć na bok, gdy jedziesz, i musisz go mieć w miejscu, gdzie go widzisz. Ten uchwyt telefonu jest niezaprzeczalnie prosty w użyciu. Istnieje również możliwość obrócenia uchwytu o 360 stopni, dzięki czemu można znaleźć najwygodniejszy kąt do korzystania z telefonu.

 Samochodowy zestaw bezpieczeństwa, apteczka, latarka P239.251

Samochodowy zestaw bezpieczeństwa może również okazać się fantastycznym pomysłem na prezent dla kierowcy tira. Apteczka jest w pełni wyposażona w chustę trójkątną, bandaż PBT, płatki nasączone alkoholem, plastry, nożyczki, szpilki i taśmę. Ponadto w zestawie znajdziemy dodatkowo latarkę na dynamo, kamizelkę odblaskową i rękawice robocze.

Podróżny stolik samochodowy V8975-03

Umożliwia przechowywanie rzeczy poza siedzeniami i podłogami, aby zapewnić rodzinie i przyjaciołom więcej miejsca. Idealny na wycieczki, rodzinne wakacje lub codzienne użytkowanie. Posiada wystarczająco dobrze wykonane kieszenie do przechowywania niezbędnych rzeczy również dla dzieci.

Alkomat z brelokiem V7791-03

To najnowszy trend wśród kierowców. Jest kompaktowy i pomysłowo zaprojektowany –świetnie nadaje się do noszenia przy pęku kluczy. To urządzenie zaprojektowane z myślą o pomiarze ilości alkoholu w organizmie. Zostało stworzone, aby pomóc w zapobieganiu jazdy przez nietrzeźwe osoby. Alkomat ten został opracowany, aby aktywnie uczestniczyć w zmniejszaniu liczby ofiar śmiertelnych i obrażeń spowodowanych prowadzeniem pojazdu pod wpływem alkoholu. Nawet na następny dzień po spożyciu, alkohol nadal może utrzymywać się we krwi. Warto to sprawdzić. Ten gadżet przyda się każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *