[Głosów:0    Średnia:0/5]

Czyż jest milszy moment poranka, niż wypicie porcji parującej kawy? Jesteś miłośnikiem tego czarnego naparu, a także zależy Ci na udanej promocji swojej marki? Często spotykasz się ze swoimi klientami? W takim razie na pewno przydadzą Ci się filiżanki reklamowe. Sprawdź dlaczego!

W dzisiejszych czasach reklama jest niesamowicie ważnym elementem prowadzenia własnej działalności. W pojęciu „reklama” jednak nie zawsze chodzi o poinformowanie klienta o swojej ofercie, jak to często można zauważyć w telewizji. Ważniejsze jest budowanie w społeczeństwie świadomości własnej marki, tworzenie wizerunku przyjaznego. Dzięki temu potencjalni klienci na pewno prędzej skorzystają z oferty takiej firmy, niż innej widząc wyłącznie jej ogromny baner z nazwą sklepu, produktem i jego ceną. Właśnie dlatego dobrze jest inwestować w gadżety reklamowe.

Każdy człowiek cieszy się z dostawania prezentów. W przypadku gadżetów reklamowych należy zachować uwagę, ponieważ muszą one nie tylko oferować wysoką jakość, ale też być czymś praktycznym. Właśnie dlatego tyle firm rozdaje swoim klientom chociażby długopisy z logo swojej marki – każdy człowiek w końcu będzie musiał skorzystać z tego przedmiotu, a więc na logo przedsiębiorstwa ostatecznie spojrzy nie raz. Warto jednak pójść o krok dalej i zainwestować w filiżanki z nadrukiem. Dlaczego? Jest to produkt znacznie większy od wspomnianego długopisu lub ołówka, a przez to również nadrukowane logo może być spore. Co więcej, warto zakupić takie filiżanki z logo do własnej firmy. Klient wchodząc na spotkanie i widząc na biurkach pracowników takie atrybuty na pewno będzie miał pozytywne wrażenia. Kiedy natomiast wręczy się filiżankę klientowi, poczuje się na pewno bardziej doceniony, niż gdyby był to długopis.

Najlepsze filiżanki reklamowe

ROMA C220 granatowy

Opisywana filiżanka jest bardzo prosta w swojej postaci. W zestawie występuje z podstawkiem. Granatowy kolor świetnie będzie współgrał z białym logo. Pojemność opisywanej filiżanki z nadrukiem wynosi 180 ml. Istnieje wiele sposobów na naniesienie grafiki (może się znaleźć na zewnątrz, wewnątrz na ściance, na spodzie etc.).

ROMA C220 czarny marmur

W tym przypadku filiżanka posiada identyczne wymiary, co model powyższy, jednak ta różni się estetyką wykonania. Po pierwsze jej kolor imituje czarny marmur, a po drugie ten produkt jest wyróżniony przez złoty rant. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie estetyczne wykonanie i elegancję. W tym modelu możliwy jest nadruk platyną, a nawet złotem!

Alicja C215 kremowy

Ta filiżanka posiada ciekawszy kształt, niż modele wyżej. Mianowicie, rozszerza się ku górze, jednak jest to okupione mniejszą pojemnością (150 ml), aczkolwiek nadal świetnie się prezentuje. Kremowy kolor pasuje praktycznie do wszystkiego, dlatego tym bardziej warto skusić się na ten model.

Elite C212 biały

Ta filiżanka posiada gustowne i ciekawe wzornictwo. Jest jednocześnie elegancka i nowoczesna. Naczynie bowiem umieszcza się nie na samym środku talerzyka, ale z boku, tym samym zostawiając odrobinę miejsca, by położyć np. ciasteczka. Objętość wynosi 80 lub 160 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *