Filiżanki porcelanowe z własnym nadrukiem
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Na świecie nie brakuje miłośników kawy. W opinii wielu osób ta najlepiej smakuje z filiżanki, dlatego chcąc obdarować kawosza upominkiem, warto postawić właśnie na ten produkt. Dzięki temu nie tylko zrobi się miły uczynek, ale jednocześnie zatroszczy o komfort drugiego człowieka. Przy tym wszystkim można postarać się o ubarwienie takiego prezentu, dlatego w tym tekście dowiesz się, dlaczego filiżanka z własnym nadrukiem jest dobrym pomysłem.

Kawa. Dookoła świata żyje całe multum osób niepotrafiących wyobrazić sobie początku dnia bez tego pysznego naparu. Niepodważalnie hipnotyzujący aromat i charakterystyczny smak cieszą każdego kawosza. Do tego dochodzi ożywcze działanie spowodowane zawartością kofeiny, które pomaga obudzić się i przygotować do wypełniania codziennych obowiązków. W każdym przypadku jednak warto zadbać o odpowiednie naczynie do spożywania naparu, gdyż dzięki temu można z picia czerpać jeszcze więcej przyjemności.

Filiżanka do kawy z nadrukiem jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika tego napoju. Odpowiednie naczynie może jednocześnie być upominkiem zwyczajnym i stonowanym, ale też zabawnym bądź eleganckim. Wszystko zależy od zaplanowanego nadruku. Jednocześnie trzeba wiedzieć, że takie działania mogą doskonale sprawdzić się także w ramach promocji własnego przedsiębiorstwa. Jest to związane z faktem, że filiżanka z własnym nadrukiem może posiadać naniesione na swojej powierzchni logo firmy! Dzięki temu osoba obdarowana będzie zawsze pamiętała, od kogo dostała upominek, a więc najpewniej w przyszłości skorzysta z oferty marki. Oczywiście, często nie warto stawiać wyłącznie na nadruk z logo, ponieważ można na przykład wybrać grafikę przedstawiającą zabawny napis, a wspominane logo umieścić w mniej widocznym miejscu, na przykład na dnie filiżanki.

Jakie grafiki warto umieszczać na takich produktach? Na przykład filiżanka do espresso z nadrukiem nie posiada sporej powierzchni, dlatego dobrym pomysłem są krótkie teksty lub niewielkie obrazki. Dzięki temu nie będzie trzeba wysilać wzroku, by zobaczyć małe literki. Natomiast duża filiżanka z nadrukiem może przedstawiać bardziej złożone grafiki oraz dłuższe teksty czy cytaty. W każdym wypadku warto stawiać na nadruki przyciągające uwagę, ponieważ w przeciwnym wypadku osoba obdarowana takim produktem będzie z niego korzystać mniej chętnie. Jednocześnie należy zaznaczyć, by filiżanka z własnym nadrukiem do kawy była adekwatna do sytuacji. Osobom poważnym i eleganckim najpewniej nie przypadnie do gustu śmieszny napis.

Jaka filiżanka z własnym nadrukiem dobrze się sprawdzi?

Roma czarny marmur + złoty rant / biały C220

Taka filiżanka z własnym nadrukiem będzie odpowiednim prezentem dla osób bardziej poważnych, ponieważ posiada bardzo estetyczne wykonanie. Barwienie z zewnętrznej strony przypomina marmur, który dodatkowo świetnie komponuje się ze złotym rantem. Pojemność filiżanki wynosi 180 ml. W komplecie znajduje się także spodek o średnicy 140 mm. Kształt naczynia jest bardzo prosty i pozbawiony urozmaiceń.

Alicja reflex blue / biały C215

Ta filiżanka ze spodkiem z nadrukiem posiada odrobinę ciekawsze wzornictwo. Ma duże ucho, a przy tym wyróżnia ją stożkowy kształt. Jej pojemność wynosi 150 ml. Niebieski kolor jest dość uniwersalny. Model ten dobrze się sprawdzi zarówno w przypadku osób poważnych, jak i ceniących sobie mniej formalne rozwiązania. Nadruk można wykonać w różnych miejscach.

Fantasy żółty / Royal White C218

Żywy żółty kolor tej filiżanki od razu przyciąga uwagę. Jest doskonałym wyborem, jeżeli upominek ma się wyróżniać na tle innych naczyń. W każdym przypadku to dobre rozwiązanie! Warto wspomnieć również o tym, że ta filiżanka porcelanowa z nadrukiem jest zaopatrzona w spodek. Co ciekawe, istnieje możliwość wybrania innego koloru spodka, jeżeli chce się stworzyć ciekawe połączenie. Żółć doskonale komponuje się na przykład z czernią lub czerwienią.

Beauty biały C210

Ta filiżanka do espresso z nadrukiem posiada bardzo proste wzornictwo. Ze względu na swój minimalizm jest dobrym pomysłem dla wszystkich osób, które cenią sobie elegancję. Prostota ta nie sprawia jednak, że nie można w przypadku tego produktu zastosować zabawnego nadruku! Spodek posiada średnicę 125 cm. Pojemność filiżanki wynosi 70 ml, czyli w pełni wystarczająco na podwójne espresso.

Glamour biały C219

Ten model wyróżnia się na tle swoich poprzedników. Filiżanka do kawy z nadrukiem znajduje się bowiem nie w środkowej części spodka tak, jak znaczna większość tego rodzaju produktów na rynku, ale przy jednej z krawędzi. Wbrew pozorom to nie tylko ciekawy ruch względem wzornictwa produktu, ale też praktyczności. Dzięki takiemu umiejscowieniu filiżanki uzyskano więcej miejsca na łakocie! To nie wszystko, ponieważ większa przestrzeń może być też wykorzystana do umieszczenia większego nadruku. Pojemność tego naczynia wynosi 140 ml.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *