[Głosów:0    Średnia:0/5]

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga ciężkiej pracy w wielu dziedzinach. Przede wszystkim trzeba posiadać dobrą ofertę, skrupulatnie wywiązywać się z zadań, opiekować się pracownikami, klientami, wprowadzać nowości itd. Jednak żeby firma dobrze prosperowała, musi być znana i lubiana przez ludzi. Natomiast żeby zadbać o wizerunek marki i przyciągnąć do niej więcej osób trzeba stworzyć dobrą reklamę. Gadżety reklamowe sprawdzą się więc idealnie!

Dlaczego warto postawić na ekologiczne gadżety reklamowe?

Ostatnimi czasy znaczna część społeczeństwa budzi w sobie świadomość na temat tego, że świat nie zmierza w dobrym kierunku przez ludzkie działania. Przez tę świadomość ludzie – co może się wydawać pozorem – starają się zmieniać na lepsze. Na przykład zamiast kupować słomki plastikowe, często wybiera się papierowe lub metalowe. Może się wydawać, że to kropla w oceanie, jednak czym jest ocean, jeżeli nie milionami kropel?

Warto wiedzieć, że kiedy w połowie XX wieku plastik stał się popularny, ludzie zaczęli nagminnie go stosować. Przez to rocznie wytwarza się około 300 mln ton tworzyw sztucznych, a niemal 100 mln ton to opakowania pożywienia, które wyrzuca się zaraz po posiłku. Niestety, znaczna część z tego trafia do mórz i oceanów, może to być nawet 10 milionów ton rocznie! Przez to coraz więcej zwierząt morskich myli pożywienie ze śmieciami, co skutkuje wymieraniem wielu gatunków. Mało tego, przez zanieczyszczenia rośnie globalne ocieplenie, a więc rośnie średnia temperatura wód na całej planecie, a przez to zanikają rafy koralowe. Można znaleźć wiele zdjęć, które prezentują plaże. Jednak nie piękne piaski i turkusową taflę wody opodal, ale brunatne morze i masę śmieci wyrzuconych na brzeg. Niegdyś wiele pięknych plaż odwiedzanych przez turystów, teraz jest cmentarzyskiem ekologicznym. Właśnie z tego powodu zamiast inwestować w plastikowe produkty, które mogą się przyczynić do powyższego zjawiska, warto zdecydować się na ekologiczne gadżety. Co więcej, jeżeli na nie postawisz, na każdym znajdzie się logo Twojej firmy.

Jakie ekologiczne gadżety reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Torba bawełniana V5802-04

  

Torby bawełniane to najprostsze ekologiczne gadżety reklamowe, jednak są bardzo przydatne. Wystarczy sobie wyobrazić, ile razy zabrało się ze sklepu plastikową reklamówkę, po czym się ją wyrzuciło – tyle samo razy można było użyć bawełnianej. Co więcej, torby bawełniane są bardzo wytrzymałe, dlatego nie straszne będą im ciężkie zakupy. Będziesz w stanie nanieść na powyższej torbie wybrany przez siebie napis, który zareklamuje Twoją firmę.

Zestaw 3 toreb do segregacji V7516-00

Segregacja śmieci w wielu domach staje się standardem. Jednakże nawet segregowane śmieci zazwyczaj pakuje się w plastikowe worki. Ten produkt natomiast będzie doskonałym zamiennikiem. Wystarczy, że wrzucisz do niego odpowiednie śmieci i wyrzucisz zawartość do odpowiedniego śmietnika, zachowując torbę. W razie zanieczyszczeń można ją bez problemu wyprać.

Ładowarka słoneczna kwiatek P323.233

Wytwarzanie energii elektrycznej często idzie w parze z emisją CO2 do atmosfery. Ma to związek z przetwarzaniem sporych ilości węgla – sprawa dotyczy oczywiście Polski. Dzięki tej ładowarce można naładować swój telefon, aparat itd., a przy tym wszystkim będzie się ona prezentowała bardzo estetycznie.

Notatnik z biodegradowalnym długopisem X2389-03

Dosłownie każdy człowiek potrzebuje czasem coś sobie zapisać. Prezentowany tutaj notatnik sprawdzi się wyśmienicie w swojej roli, a co więcej – zestaw wzbogacono o biodegradowalny długopis. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie. Notes posiada 70 kartek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *