[Głosów:0    Średnia:0/5]

Brelok do kluczy to ważna rzecz. Dlaczego?

Dzięki niemu ryzyko zagubienia pęku kluczy jest mniejsze! Dobry brelok może także być ciekawym elementem, zwiększającym walory wizualne posiadanych przez siebie kluczy. Istnieje wiele rodzajów tego typu produktów, co jednak zrobić, żeby dobrze wybrać? Po pierwsze Twój brelok powinien Ci się podobać. Może dodać eleganckiego stylu, a także rozbawić osoby postronne. Sama kwestia designu – mimo że jest ważna – nie jest najważniejsza. Możesz przecież pójść o krok dalej i wybrać brelok bardzo praktyczny, a takich również nie brakuje. Popularne są breloki z latarką, ze scyzorykiem, z monetą do sklepowych wózków na zakupy, z otwieraczem do piwa i wiele innych.

Warto zatrzymać się tutaj na wyjątkowych brelokach, jakimi są te wyposażone w miarkę. To nie tylko gadżet służący jako zabawka, ponieważ może się przydać na co dzień. Zwłaszcza w przypadku Panów pracujących na budowie lub w miejscach, gdzie wykonanie dokładnego pomiaru danej rzeczy jest niezwykle istotne. Te breloki zazwyczaj występują pod postacią tasiemki ukrytej w obudowie, która często posiada zabawny wygląd, który przykuje oko nie tylko Twoje, ale i osób postronnych. Mało tego, jeżeli jesteś osobą, która prowadzi firmę budowlaną – taki gadżet będzie świetnym prezentem dla Twoich pracowników.

Jesteś zainteresowany wyborem tego typu gadżetu? Masz rację, jego praktyczność potrafi zaskoczyć! Możesz natknąć się na wiele produktów tego typu, przez co wybór nie będzie należał do najprostszych. Żeby ułatwić Ci Twoją drogę do idealnego breloka z miarką przygotowaliśmy ranking top 4 najlepszych breloków do kluczy. Nie czekaj, tylko sprawdź naszą ofertę!

TOP 4 – Najlepsze breloki z miarką!

1. Brelok do kluczy, miara 1 m V5630-04

Model tego breloka do kluczy od razu przykuje uwagę. Gadżet posiada ładny, niebieski kolor, który dobrze będzie się komponował razem z błyszczącymi kluczami. W środku obudowy niepozornie skrywa się długa na jeden metr miara, za pomocą której bez problemu zmierzysz, co tylko chcesz i kiedy chcesz. W końcu będziesz miał ze sobą klucze przez cały czas. Wymiary tego breloka to 57 x 40 x 10 mm. Materiały użyte do produkcji takiego breloka to wysokiej jakości plastik oraz metal. Taśma posiada skalę zarówno metryczną, jak i calową.

2. Brelok do kluczy, miara 1,5 m V5615-02

Ten poręczny i niewielki brelok skrywa w sobie tajemnicę, która Ci się przyda! W środku tego owalnego przedmiotu znajduje się długa miara (aż jeden i pół metra!), za pomocą której wykonasz potrzebne pomiary. Mało tego, mierzenie ułatwi Ci zamontowany pośrodku urządzenia przycisk STOP. Ten gadżet posiada biały kolor, a do jego wytworzenia użyto mocnego plastiku ABS i metalu, dlatego urządzenie sprawdzi się w trudnych warunkach! Wymiary tego breloka do kluczy to 71 x 48 x 17 mm.

3. Brelok do kluczy, miara składana 10-krotnie V4060-02

To zadziwiające, że ten niewielki brelok może także służyć do zmierzenia jakiejś powierzchni. Nieważne, gdzie jesteś – będziesz miał pod ręką miarę rozkładaną. Dzięki temu gadżetowi wykonasz dokładnego pomiaru do 0,5 metra długości. Ciekawy jest tutaj materiał, ponieważ ten brelok został wykonany z włókna szklanego. To świetne rozwiązanie na połączenie praktyczności z ciekawym wyglądem. Miara składana jest 10-krotnie, a jej wymiary to 66 x 24 x 13 mm.

4. Brelok do kluczy “domek”, miara 2 m V2088-02

Ten wyjątkowy brelok do kluczy będzie Ci przypominał o domu gdziekolwiek tylko jesteś! Oryginalny design tego gadżetu sprawi, że świetnie będzie się prezentował z Twoimi kluczami. Ponadto, mimo niewielkich rozmiarów – ten brelok posiada najdłuższą miarę ze wszystkich prezentowanych w tym rankingu gadżetów. W środku domku skrywa się długa na 2m taśma miernicza. Dzięki niej zmierzysz potrzebne rzeczy gdziekolwiek byś się nie znalazł. Brelok posiada biały kolor, a jego wymiary wynoszą: 71 x 48 x 17 mm. Taśma posiada została stworzona w systemie metrycznym. Do jego produkcji użyto plastiku ABS i metalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *