[Głosów:0    Średnia:0/5]

Spożywanie posiłków w pracy jest szczególnie ważne, by z pełną energią spełniać swoje obowiązki. Niestety, często wiele osób rezygnuje z drugiego śniadania, co kończy się głodem lub kupnem gotowej kanapki w sklepie itd., co wiąże się najpewniej z późniejszym wyrzuceniem nie ekologicznego, plastikowego opakowania. Zamiast tego warto zaopatrzyć się w pudełko bambusowe! Które modele sprawdzą się najlepiej i jak jednocześnie za ich pomocą zadbać o wizerunek marki?

Drugie śniadanie to bardzo ważny posiłek, ponieważ niedożywiony organizm działa mniej efektywnie zarówno pod kątem fizycznym, jak i psychicznym. Z tego powodu warto zainteresować się pudełkami śniadaniowymi, w których komfortowo przenosi się pożywienie. Jednocześnie warto zaznaczyć, że dobrze jest postawić na materiały zgodne z naturą, a więc ulegające szybkiej biodegradacji. Obecnie wiele mówi się o ekologii i zagrożeniach powodowanych przez produkcję odpadów z tworzyw sztucznych. Z tego powodu warto skłonić się stronę Matki Ziemi i wybrać pudełko bambusowe na śniadanie. Dobrze, kiedy w komplecie będą się również znajdowały bambusowe sztućce wielorazowe. Co więcej, taki zestaw będzie świetnym wyborem nie tylko na komfortowy pobyt w pracy, ale urządzenie pikniku itd.

Jak takie akcesorium może wpływać na wizerunek przedsiębiorstwa? Przede wszystkim należy zatroszczyć się o umieszczenie na takowym produkcie grafiki. Pudełko bambusowe śniadaniowe z logiem firmy będzie nie tylko dobrym upominkiem np. dla pracownika lub klienta. Każdy człowiek bowiem lubi otrzymywać prezenty, więc jego opinia na temat przedsiębiorstwa będzie lepsza. Do tego dochodzi fakt, że inni ludzie widzący tę osobę korzystającą z podobnego gadżetu również zobaczą wspomniane logo.

Ciekawe pudełka i sztućce z bambusa

Bambusowe pudełko śniadaniowe “kanapka” B’RIGHT V8830-00

Ten produkt wyróżnia niewielki rozmiar. Oczywiście, to pudełko śniadaniowe nadal pomieści niemało pożywienia. Model ma wygodne zamknięcie, a do tego jest szczególnie tanie, co stanowi ważną informację dla inwestującego przedsiębiorstwa. Może posłużyć też jako np. bambusowe pudełko na herbatę, które ułatwi jej transport w dowolnej ilości.

Bambusowe pudełko śniadaniowe 1 L V8843-06

Ten model jest już znacznie większy, a jego pojemność wynosi jeden litr. Z tego powodu przyda się osobom o większym apetycie. Produkt wyróżnia także estetyczne wzornictwo. Włókno bambusowe zapewnia wytrzymałość, nadal jednak jest ekologiczne. To pudełko bambusowe z pokrywką ma wygodne zamknięcie, a także uchwyt, który ułatwia przenoszenie.

Bambusowe pudełko śniadaniowe 850 ml B’RIGHT, sztućce V8831-00

Ten produkt natomiast nie jest wyłącznie pudełkiem, ponieważ w zestawie znajdują się także sztućce bambusowe wielorazowe. Dzięki temu można być przygotowanym na spożycie posiłku w dosłownie każdym miejscu. Sztućce są przymocowane do pudełka za pomocą elastycznej opaski. Pojemność pojemnika wynosi 850 ml.

Bambusowe pudełko śniadaniowe 700 ml, sztućce V8845-00

Idealna propozycja na prezent dla klienta lub jego bliskich – produkt wyróżnia się estetyką wykonania, ale też swoją trwałością. Do pudełka przymocowano sztućce bambusowe. Dla dzieci będzie to idealne rozwiązanie, ponieważ pojemność pojemnika nie jest zbyt duża, jednak poręczność produktu pozwala go swobodnie przenosić w plecaku. Podobnie jak w modelu wyżej, sztućce są przymocowane elastycznym paskiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *