[Głosów:0    Średnia:0/5]

Kiedy lato dobiega końca, zaczyna się okres jesieni obfitujący licznymi ulewami i niższą temperaturą. Nie bez powodu utarło się przekonanie, że jesienią człowiek ma najbardziej obniżony humor w roku. Na pewno niejedna osoba była w sytuacji, kiedy deszcz ją zaskoczył, co skończyło się przemoknięciem do suchej nitki. Rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy zaopatrzyć się w parasol! Co więcej, na takim produkcie możesz umieścić swoją reklamę!

Parasol reklamowy jest genialną propozycją dla przedsiębiorców. Wszystkie gadżety reklamowe mają na celu poinformowanie potencjalnych klientów o obecności danej marki lub utrwalenie relacji z aktualnymi. Nanosi się na nie hasło reklamowe lub samo logo.

Dobry gadżet jest przede wszystkim użyteczny. Nie bez powodu często przyjmuje formę długopisu, kubka na kawę, notesu. Przez to ciężko znaleźć lepszy pomysł na jesień, niż parasol reklamowy z nadrukiem. Logo może bowiem znaleźć się na sporej powierzchni, dlatego będzie widoczne z bardzo daleka, czego nie może zagwarantować wspomniany długopis lub kubek. Parasole towarzyszą również codziennie swoim użytkownikom. Jaki jednak sprawdzi się najlepiej?

Najlepsze parasole reklamowe z nadrukiem

5. Parasol automatyczny V4201-02

Ten parasol reklamowy to model klasyczny. Posiada drewniany trzon i rączkę, a także automatyczny mechanizm, to jest rozkłada się po wciśnięciu przycisku. Warto dodać, że biały kolor na pewno zwróci uwagę, ponieważ w przypadku parasoli zdecydowanie dominuje kolor czarny. Ma 8 paneli. Zachęcająca może też być jego niewielka cena.

4. Parasol manualny V4212-03

Ten parasol reklamowy nie posiada co prawda automatycznego mechanizmu, jednak zaskakuje solidnym wykonaniem. Można go używać na wietrze bez obaw. Posiada 8 paneli, metalową ramę i wygodną, piankową rączkę. W zestawie znajduje się też pokrowiec, który ułatwia przechowywanie i noszenie. Parasol jest zapinany na rzep.

3. Parasol automatyczny V4232-06

Ten parasol reklamowy posiada bardzo ładny odcień zieleni. Na pewno będzie się odznaczał, ale nadal prezentował klasę. Jest to model automatyczny, posiada zapinanie na rzep i zakrzywioną rączkę, wykonaną z drewna.

2. Parasol wiatroodporny V0493-04

Model ten został przygotowany szczególne z myślą o osobach ceniących sobie jakość wykonania. Jest on bowiem przystosowany do korzystania nawet na sporym wietrze, dzięki czemu nie straszna mu będzie żadna pogoda. Przy tym wszystkim posiada niewielki rozmiar, więc zmieści się do plecaka lub torebki. Ma 8 paneli i zapięcie na rzep. Ten parasol reklamowy jest rozkładany manualnie.

1. Parasol automatyczny V4226-04

Opisywany parasol reklamowy stanowi idealne połączenie stylu, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Posiada mechanizm automatyczny, drewnianą konstrukcję. Ma 8 paneli. Szczególnie wart podkreślenia jest jednak odblaskowy pasek dookoła tkaniny, dzięki czemu parasol będzie widoczny na słabiej oświetlonych drogach. Prezentuje się niezwykle elegancko. Posiada zapięcie na zatrzask.