tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl


strona główna / podróż / parasole automatyczne

parasole automatyczne

W tej kategorii znajdą Państwo naszą propozycję jednych z najbardziej eleganckich gadżetów reklamowych, a mianowicie parasole reklamowe z nadrukiem. Aby jakość naszej oferty zawsze szła w parze z potrzebami Klientów zdecydowaliśmy się na stworzenie asortymentu, w którym znalazły się wyłącznie parasole z nadrukiem o konstrukcji automatycznej. Dzięki temu zarówno mechanizm otwierania, jak i zamykania czaszy jest tu dostępny za naciśnięciem guzika – automatyczne składanie ułatwia również pozbycie się nadmiaru wody, co dodatkowo wpłynie na przydatność, jaką otrzyma Klient posiadający parasol reklamowy wykonany w naszej firmie.

Parasole reklamowe z nadrukiem

Z parasolem reklamowym wyprodukowanym przez nasz zespół na pewno stworzą Państwo wartościową akcję promocyjną. Dobrze wykorzystane parasole reklamowe z nadrukiem są w stanie pomóc naszym Klientom również w budowie rozpoznawalności marki oraz mogą stać się elementem ciekawej akcji marketingowej, zwłaszcza że posiadają bogatą paletę kolorystyczną.

Każdy parasol reklamowy, jaki znalazł się w naszej ofercie, został skonstruowany z bardzo dobrej jakości materiałów (np. włókno szklane, drewno, czy też aluminium) oraz może posiadać 8 lub 16 panelową czaszę. W przypadku niektórych modeli oferujemy także konstrukcję wiatroodporną, co doskonale wpływa na trwałość produktu. Parasole reklamowe w dodatku oferują jedną z rozsądniejszych wielkości paneli, na których można umieścić nadruk – chętnie odpowiemy na pytania odnośnie szczegółów związanych z Państwa indywidualnymi potrzebami, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Dział w przygotowaniu...

Pracujemy dla
Enea
logo skoda
Lidl
Eurocash
tvp
apart
lions bank
mapei
morele
raben
olx
śnieżka
Polski cukier
vox
trefl
sitech
abatec
solidex
somfy
kinguin
fibaro
clip group
logo aco
logo firma
logo archipelag
logo fmserwis
logo gazeta lubuska
baumit
logo bukowianka
logo herbapol poznań
logo colas
logo marmite
logo colian
logo messer
logo flexowit
logo norton
logo fin bramer
logo penapol
logo plettac
logo pozbruk
logo riomare
logo rittal
logo rohr
logo saint gobain
logo ticon
logo trepco
logo webdoctor
logo wsus
logo lincoln
logo lumag
logo paradyz
logo polychem
logo puratos
logo teb
Kopex
Kessel
Kimball
Romet
Maro
Unifet
Tbai
Zoo Poznań

tel 666 827 246, 696 477 168, 608 453 113, bewu@bewu.pl

Wykonanie - www.wena.net

Szybka wycena

Imię i nazwisko
E-mail Telefon
Treść wiadomości
Podaj wynik zadania
zadanie